PHP İle Bot Yazmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    hworm bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

benim de zamanında yabancı site açıp oraya botla içerik çektiğim bir script vardı. aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. aslında geçen sene de güncellemiştim ama dosyayı bulamıyorum siteyi kapattığımdan dolayı. 

biraz karışık ama belki fikir verme açısından bişeyler öğretebilir.

https://paste.ofcode.org/7Q9cbMPX22ZwnfA5gW9GZS 

Hocam çok teşekkür ederiz. Güzel fikir verdi bir şey soracağım son kısımdaki get_bloginfo wp_insert_post gibi fonksiyonlar include ettiğimiz wordpress dosyalarından mı geliyor yoksa tanımlı olduğu ayrı bir fonksiyon dosyan var mı :) 

53. ve 54. Satırda wordpress e ait dosyaları include ettiğim için o fonksiyonları kullanabiliyorum hocam. Aslında son versiyon da çok geliştirmiştim ama maalesef elimde yok ya. Daha faydalı olurdu

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    hworm bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

benim de zamanında yabancı site açıp oraya botla içerik çektiğim bir script vardı. aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. aslında geçen sene de güncellemiştim ama dosyayı bulamıyorum siteyi kapattığımdan dolayı. 

biraz karışık ama belki fikir verme açısından bişeyler öğretebilir.

https://paste.ofcode.org/7Q9cbMPX22ZwnfA5gW9GZS 

Hocam çok teşekkür ederiz. Güzel fikir verdi bir şey soracağım son kısımdaki get_bloginfo wp_insert_post gibi fonksiyonlar include ettiğimiz wordpress dosyalarından mı geliyor yoksa tanımlı olduğu ayrı bir fonksiyon dosyan var mı :) 

53. ve 54. Satırda wordpress e ait dosyaları include ettiğim için o fonksiyonları kullanabiliyorum hocam. Aslında son versiyon da çok geliştirmiştim ama maalesef elimde yok ya. Daha faydalı olurdu

bu bile faydalı oldu hocam bana teşekkür ederim :)

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
Toplam Hit: 3298 Toplam Mesaj: 13
php bot