folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php İnsan Kaynakları Script'i

Php İnsan Kaynakları Script'i

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

http://s6.dosya.tc/server/anvxxt/ik.rar.html

Bendeki dosya adresi

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

hacım bu bizim mailimizemi yolluyor ? yolluyorsa hangi dosyada yazacaz mail adresimizi bulamadım :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Renard bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

hacım bu bizim mailimizemi yolluyor ? yolluyorsa hangi dosyada yazacaz mail adresimizi bulamadım :(

inc klasöründeki php dosyaları inceleyebilirsin.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

istedigin çok basit HTML de bir form yarat keyfine göre CSS de düzenle onu herşeyı bitirince post metodu ile DB ye yazdır Yada kendine mail attır Yapamıyacan birşey se özelden yaz yardımcı olurum TBT bitmiş :/

Ulan Absolut senin gibi yüzsüz adam görmedım hem diyorsun ki ne verelim abime sonra burda paylaşma şansın varmı e aq karar ver.

ot cekip forumama girionuz ak nedir ? ust postlarda muridler soyle mi olsun boyle mi olsun ornek istiyorlar bende tassak olsun die ne verelim abime dedim. akillisi bizi bulmaz bu forumda ak.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı

istedigin çok basit HTML de bir form yarat keyfine göre CSS de düzenle onu herşeyı bitirince post metodu ile DB ye yazdır Yada kendine mail attır Yapamıyacan birşey se özelden yaz yardımcı olurum TBT bitmiş :/

Ulan Absolut senin gibi yüzsüz adam görmedım hem diyorsun ki ne verelim abime sonra burda paylaşma şansın varmı e aq karar ver.

ot cekip forumama girionuz ak nedir ? ust postlarda muridler soyle mi olsun boyle mi olsun ornek istiyorlar bende tassak olsun die ne verelim abime dedim. akillisi bizi bulmaz bu forumda ak.

Ulan hıyar sen Dajjak geçmiyon mu adamla ne verelim diye ? sonra Bilen çıkınca hemen Atsana buraya ee ne verelim ? sonra ot çeken biz oluyoruz oh ne güzel Yüzsüz olma ki yarın öbür gün yardım isteyecek yüzün olsun.

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı

Ulan hıyar sen Dajjak geçmiyon mu adamla ne verelim diye ? sonra Bilen çıkınca hemen Atsana buraya ee ne verelim ? sonra ot çeken biz oluyoruz oh ne güzel Yüzsüz olma ki yarın öbür gün yardım isteyecek yüzün olsun.

harbi guluyorum hala ak :D  lan yrrk atsa nolur atmasa nolur neyin kafasindasin bodrumun sicagi kafami yapiyor sende. sktir git ben yardim istersem sen yardim etme.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hay yapacağınız muhabbete...

MOD yokmu şu gereksiz postları silsin.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

Hay yapacağınız muhabbete...

MOD yokmu şu gereksiz postları silsin.. 

ozur dilerim konu gereksiz yerlere gitti amacindan sapti.

Toplam Hit: 1908 Toplam Mesaj: 19
php insan kaynakları script