Php Kod Neyle Sifrelenmis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerboy
    Dangerboy's avatar
    Erkek

Arkadaslar yardimci olabilcek biri varsa odul babinda odeme de yapabilirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerboy
    Dangerboy's avatar
    Erkek

Sikinti cozulmustur konu kapatilabilr.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Çözüldüğünü haber verdiğin için teşekkürler. Keşke çözümü de yazsaydın da benzer durumla karşılaşanlara yardımcı olurdun.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Dangerboy bunu yazdı

Sikinti cozulmustur konu kapatilabilr.

Nasıl çözdüğünü açıklayabilir misin?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerboy
    Dangerboy's avatar
    Erkek

ucretli cozen sitelerden birine verdim kirin dedim adamlar kirdi kodlari deidim demo acin goreyim calisiyo diye yayinladilar demoyu girdim orayida hackledim kodlari aldim :) dekode parasindan da yirtttim ne yapalim kasmadan olmuyo bu isler 250 usd istemistiler :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    Dangerboy bunu yazdı

ucretli cozen sitelerden birine verdim kirin dedim adamlar kirdi kodlari deidim demo acin goreyim calisiyo diye yayinladilar demoyu girdim orayida hackledim kodlari aldim :) dekode parasindan da yirtttim ne yapalim kasmadan olmuyo bu isler 250 usd istemistiler :)

haha:D tebrik ederim hocam.

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerboy
    Dangerboy's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı
    Dangerboy bunu yazdı

eyw. yaratici olmak lazim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fiki
    fiki's avatar
    Erkek
    Dangerboy bunu yazdı
    lepusmorris bunu yazdı
    Dangerboy bunu yazdı

eyw. yaratici olmak lazim.

server'a girmişken encoder'ı da alsaydın ya

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

:D

MhmdAlmz tarafından 27/Mar/17 01:16 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bende geçen google' a girdim dedim google mı buyuk ben mi büyüğüm ctrl shift i yaptım istediğimi yazdım hackledim google'ı sonra kaynak kodları lazım oldu crtl u, ctrl a, ctrl c yaptım gittim kendi oluşturduğum .php dosyasına ctrl v yaptım html mtml çalışıyor işte.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 2486 Toplam Mesaj: 23
php encode decode sifreleme