Phpstorm Nanay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

2020.1 sürümünü kullanıyorum. 50-60 MB dosya boyutlu projeleri açarken biraz kasıyor önbelleğe alması. Sonrasında stabil çalışıyor. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

basit orta olcekte hocam. 111 dosya var controller olarak gerci. biraz buyuk sayilabilir.

Hocam proje icinde bir sekilde cok buyuk dosya varsa ondan kaynaklniyor olabilir. Invalidate cache i denesene bi

denedim hocam onu. en son gecen hafta bi issue acilmis. kernel problemi olabilir falan diye. ben de issue actim actim b ipleyecekler mi

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Ayni nedenden birakip vscode'a gectim. Vscode evet ide degil ama ben de eklentiler ile iyi hale geldigini dusunuyorum. Acikcasi bir eksiklik hissetmedim.

Su anda calistigim yerde Netbeans kullaniyorum, kotu bir makine olmasina ragmen phpstorm gibi kasmiyor. Ama benim favorim acikcasi vscode.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı

Ayni nedenden birakip vscode'a gectim. Vscode evet ide degil ama ben de eklentiler ile iyi hale geldigini dusunuyorum. Acikcasi bir eksiklik hissetmedim.

Su anda calistigim yerde Netbeans kullaniyorum, kotu bir makine olmasina ragmen phpstorm gibi kasmiyor. Ama benim favorim acikcasi vscode.

https://youtrack.jetbrains.com/issue/WI-53028

benim sorunum burdaki cevapla cozuldu hocut. haberin olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

link patlak gözüküyor hocam güncelleyebilir misin merak ettim başımıza gelirse fikrimiz olsun.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

link patlak gözüküyor hocam güncelleyebilir misin merak ettim başımıza gelirse fikrimiz olsun.

+1

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

aa gizliymis bu ya. public yapamiyor muyum acaba.

ha oldu galiba hocutlar. su an gorebiliyor olmaniz lazim. buraya da yazayim her halukarda.

Eugene Morozov commented13 May 2020 17:32

The memory issue you are having is caused by the PHP plugin and hopefully can be worked around by adding -Didea.is.internal=true to Help | Edit Custom VM Options.
    Please give it a try.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

aa gizliymis bu ya. public yapamiyor muyum acaba.

ha oldu galiba hocutlar. su an gorebiliyor olmaniz lazim. buraya da yazayim her halukarda.

Eugene Morozov commented13 May 2020 17:32

The memory issue you are having is caused by the PHP plugin and hopefully can be worked around by adding -Didea.is.internal=true to Help | Edit Custom VM Options.
    Please give it a try.

phpstorm'u php yapan plugin sıçırtmış :D çoğ acayip.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Bizim bi arkadas jetbrains toolboxtan dolayi oldugunu soylemisti, linuxta yasiyordu sorunu.

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
Toplam Hit: 3327 Toplam Mesaj: 20
php phpstorm