folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pinterest Hala Para Kazandırıyor Mu?

Pinterest Hala Para Kazandırıyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

pinterest hesabı oluşturma. tokem bağlama vs vs vs. 

Bu kısım hiçbir şey, onlarca hesap açılır, onlarca token otomatik generate edilir ve dbde store edilir.

Heeepsi tam otomatik olur.

Ama, adsense parayı vermeden banliyorsa bı anlamı yok.

Diğer networkler çok düşük değerler teklif ediyorlar.

evvel zamanda gelin demiştim ben millete. sermaye lazım hep beraber dalalım dediğimde millet keriz silkeleme demişti :) 

o dönem bir kaç arkadaş ile girdik. hele yusuf vardı. yusuf ben bir de trance vardı volkan. güzel paralar alınmıştı o dönemde... 

volkan para vermeyi sevmediği için eski metodda kaldı. biz daha değişiklere geçişler yaptık. sonra pek fazla sayılmayacak bir yatırım ile farklı bir sistem yaptık. tam işler başlayacaktı ki o dönem r10 dan yaptığımız script yüzünden ban yedik. karışık bir mevzu orası... sonra da pinterest gitti... 

senin dediğin olaya gelecek olursak. işte o hesapları açıyorsun ya hepsi shadow ban a giriyor...

bunu yapan en iyi bezos diye bir arkadaştı... ondan binlerce hesap almıştık. hepsi token lı herşeyi hazır. excell içine verileri ekleyip direk db ye gömüyordu script. 

günde 100 sub domain açıp salıyorduk. 3-5 tanesi çok iyi hit alıyor diğerleri düşük ya da az artıyordu ama illa ki üç beş bırakıyordu. 

5 lira bıraksa 100 sitede 500 tl demek bu... 

spam a ciddi olarak girilebilir. bununla ilgili fikri olan varsa da değerlendiririz. ama pinterest gerçekten bitti diye düşünüyorum. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Elle manuel olarak siteniz için giriş yapsanız günlük 10 pin mesela ve aynı içerik sitenizde de olsa gene mi banlayacak?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Elle manuel olarak siteniz için giriş yapsanız günlük 10 pin mesela ve aynı içerik sitenizde de olsa gene mi banlayacak?

Banlamaz ama hedef hite de kolay kolay ulaşamazsın hocam.

Küçük küçük çok domain'den gücünü alan bir stratejiydi bu sanıyorum.

Çeşitli boardlarda paylaşım yapılıyordu.

Şimdi pek bir olayı yok. Bhw'den epey bi okudum ben.

Pinterest yerine farklı platformlara çalış diyorlar.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Banlamaz ama hedef hite de kolay kolay ulaşamazsın hocam.

Küçük küçük çok domain'den gücünü alan bir stratejiydi bu sanıyorum.

Çeşitli boardlarda paylaşım yapılıyordu.

Şimdi pek bir olayı yok. Bhw'den epey bi okudum ben.

Pinterest yerine farklı platformlara çalış diyorlar.

aynen öyle hocam. 1 adsenseli domain e 100 sub kur sal piyasaya hangisi hit getirirse. 

hit getirmeyenleri durdur yerine yenisini oluştur. 10 tane hitli sub oldu mu tadından yenmiyor...

ama bitti işte. başka platform varsa dalarız balıklama. sorun yok. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    end bunu yazdı

pinterest hesabı oluşturma. tokem bağlama vs vs vs. 

Bu kısım hiçbir şey, onlarca hesap açılır, onlarca token otomatik generate edilir ve dbde store edilir.

Heeepsi tam otomatik olur.

Ama, adsense parayı vermeden banliyorsa bı anlamı yok.

Diğer networkler çok düşük değerler teklif ediyorlar.

evvel zamanda gelin demiştim ben millete. sermaye lazım hep beraber dalalım dediğimde millet keriz silkeleme demişti :) 

o dönem bir kaç arkadaş ile girdik. hele yusuf vardı. yusuf ben bir de trance vardı volkan. güzel paralar alınmıştı o dönemde... 

volkan para vermeyi sevmediği için eski metodda kaldı. biz daha değişiklere geçişler yaptık. sonra pek fazla sayılmayacak bir yatırım ile farklı bir sistem yaptık. tam işler başlayacaktı ki o dönem r10 dan yaptığımız script yüzünden ban yedik. karışık bir mevzu orası... sonra da pinterest gitti... 

senin dediğin olaya gelecek olursak. işte o hesapları açıyorsun ya hepsi shadow ban a giriyor...

bunu yapan en iyi bezos diye bir arkadaştı... ondan binlerce hesap almıştık. hepsi token lı herşeyi hazır. excell içine verileri ekleyip direk db ye gömüyordu script. 

günde 100 sub domain açıp salıyorduk. 3-5 tanesi çok iyi hit alıyor diğerleri düşük ya da az artıyordu ama illa ki üç beş bırakıyordu. 

5 lira bıraksa 100 sitede 500 tl demek bu... 

spam a ciddi olarak girilebilir. bununla ilgili fikri olan varsa da değerlendiririz. ama pinterest gerçekten bitti diye düşünüyorum. 

biz bitti demeden pinterest spam bitmez ahsdgjasghdjadsg

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
Toplam Hit: 1501 Toplam Mesaj: 16
pinterest kazanç