folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pipo Tütünü...

Pipo Tütünü...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Pipo içmek için nasıl tütün kullanmam lazm... ve netten nasıl temin edebilirm...

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı

Pipo içmek için nasıl tütün kullanmam lazm... ve netten nasıl temin edebilirm...

Aynı konuyu açacaktım resmen :) sanada mı yılbaşı hediyesi geldi hocam :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

bana hediye gelmedi ama bende istiyorum pipo içmek :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

İnternetten tütün ürünleri satışı yasak. Konun gizli değil. Bu yüzden yardımcı olacak insanlar yardımcı olamayabilirler. Konuyu gizlersen bizde bilgilenebiliriz.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

http://www.sahinpipo.com.tr/

yer eminönü

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

Bursadayım ben :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

Mürid kardeşim bursada böle bit pazarı hamam sokağı tarzı yerler varsa ordan 20 pipo dolumu yapabilicek kadar captain black pipo tütünü satan kesin vardır. paket halinde pakedi 7-8 şanslı ol 5 tlye bulursun. kaçak sigara satanlarda ya da nargilecilerde bulabilirsin. ha ama ben adam akıllı içicem kardeşim diyosan bir tobacco shopa ugrayaraktan daha kaliteli tütünler alabilirsin. kurumamış olmasına dikkat et hafif nemli olmalı ilk içiminde piponun çeyregi kadar tütün koy ve asla sıkıştırma tütünü piponun içine, kibrit kullanarak yak piponu her dört içimde 2 gün dinlendir. bal yada zeytinyağıyla ovadabilirsin (biraz istek) ha bu arada pipon pahalı bişeyse yap bunları eğer değilse içtikce güzelleşir eğer sabrederim dersen yine uygula bu metodları. piponu 4 içim 2 gün dinlenme diğer 4 içimde yarı dolu sonra ki 4 içimde tam dolu iç ama kesinlikle dinlendir 4 içimde bir çatlayabilir çünki. ağzından burnundan gelsin.

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyorsamki hatırlıyorum zafer plazanın içinde pipocu var orada tütünde vardı bir bak kardeş..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Mythbusters bunu yazdı

Mürid kardeşim bursada böle bit pazarı hamam sokağı tarzı yerler varsa ordan 20 pipo dolumu yapabilicek kadar captain black pipo tütünü satan kesin vardır. paket halinde pakedi 7-8 şanslı ol 5 tlye bulursun. kaçak sigara satanlarda ya da nargilecilerde bulabilirsin. ha ama ben adam akıllı içicem kardeşim diyosan bir tobacco shopa ugrayaraktan daha kaliteli tütünler alabilirsin. kurumamış olmasına dikkat et hafif nemli olmalı ilk içiminde piponun çeyregi kadar tütün koy ve asla sıkıştırma tütünü piponun içine, kibrit kullanarak yak piponu her dört içimde 2 gün dinlendir. bal yada zeytinyağıyla ovadabilirsin (biraz istek) ha bu arada pipon pahalı bişeyse yap bunları eğer değilse içtikce güzelleşir eğer sabrederim dersen yine uygula bu metodları. piponu 4 içim 2 gün dinlenme diğer 4 içimde yarı dolu sonra ki 4 içimde tam dolu iç ama kesinlikle dinlendir 4 içimde bir çatlayabilir çünki. ağzından burnundan gelsin.

Bilgilendirmen için saol. Tavsiyelerini dikkate alacağm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Mythbusters bunu yazdı

konuyu gizleyin yardımcı olayım, herkes görmüş olur en azından.

ayrıca 4 içimde bir 2 gün dinlendirmek gerek diyen bir pipocuya rastlamadım henüz, her içimden sonra minimum 3-4 gün bekletmen gerekir ki nemini kaybetsin. 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 3347 Toplam Mesaj: 11