"Piranha" Marka Cep Telefonu..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

imran268 bunu yazdı:
    -----------------------------
    hiç önermiyorum. şahsen burda telefonlarla yakındsan ilişkili olduğumdan biliorum. piranha imiş kelebke imiş genral imiş astsubay imiş. hikaye. bu tipe telefonlardan uzak durun alıcaksanız "Samsung - Nokia" bu ikisinden şaşmayın kı yarın öbürgün satmaya kalksanız para eder. burda çin malı telefonlra var N95 200 yt den satılıor 8 Gb lik N95 ler var piyasada 1000 - 1500 ytl ye satılrken biz 375 ytl ye alıoruz. kıyak telefolr. dediğim gibi bu tip telefoları bowerin

eywallah kardeş caydırdın beni xD 

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR2
    PanxeR2's avatar
    Erkek

imran268 bunu yazdı:
    hiç önermiyorum. şahsen burda telefonlarla yakındsan ilişkili olduğumdan biliorum. piranha imiş kelebke imiş genral imiş astsubay imiş. hikaye. bu tipe telefonlardan uzak durun alıcaksanız "Samsung - Nokia" bu ikisinden şaşmayın kı yarın öbürgün satmaya kalksanız para eder. burda  çin malı telefonlra var N95 200 yt den satılıor 8 Gb lik N95 ler var piyasada 1000 - 1500 ytl ye satılrken biz 375 ytl ye alıoruz. kıyak telefolr. dediğim gibi bu tip telefoları bowerin

nokia - samsung   2.el para etmesine ediyor ama telefonlar da iş yok hoca  

Cumhuriyet sizden fikri hür vicdanı hür irfanı hür nesiller ister. M.KEMAL ATATÜRK
Toplam Hit: 3418 Toplam Mesaj: 13