Piyasadaki Web Site Fiyatları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fismail
    fismail's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba, Piyasada yapılan web site fiyatlarındaki rakamlar nelerdir? Piyasayı öğremek adına soruyorum. Responsive özellikli, tasarımı düzgün kullanışlı; dinamik, statik ve e-ticaret siteleirini kaç TL'ye yaptyorlar? Vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim :)

MOD: Konuları doğru bölümlere açmaya özen gösterelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

yani şimdi bu soru araba fiyatı ne kadar demek gibi oldu hocam çok geniş bi fiyat aralığı söz konusu olur. Sıfırdan tasarım + kodlama olarak soruyorsan 10k dan başlar yukarı çıkar temiz iş istiyorsan. 

trooper tarafından 19/Tem/16 18:03 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Tabi bide hacı muratları bmw son model fiyatlarına satmaya çalışanlar var :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fismail
    fismail's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

yani şimdi bu soru araba fiyatı ne kadar demek gibi oldu hocam çok geniş bi fiyat aralığı söz konusu olur. Sıfırdan tasarım + kodlama olarak soruyorsan 10k dan başlar yukarı çıkar temiz iş istiyorsan. 

Hocam şöyle bir siteden bahsediyorum. http://www.aycantekstil.com.tr/

Ve buna e-ticaret  eklenmiş hali. 2sinide düşünürsek fiyatlar nasıl olur?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    fismail bunu yazdı
    trooper bunu yazdı

Hocam şöyle bir siteden bahsediyorum. http://www.aycantekstil.com.tr/

Ve buna e-ticaret  eklenmiş hali. 2sinide düşünürsek fiyatlar nasıl olur?

lise bebesiysen max alacagın 500 bın lıra olur kı zaten o ıs yarım kalır baskasına devreder 

bu ıs sana verebıleceklerıyle alaklaı 3-5 bın arası olabılır ama paraya ıhtıyacın varsa ısı yapabılecek nıtelıgın varsa bın lıraya da yaparsın.

ıs cok gelıyorsa verırsın fıyat ya herru ya merru dersın ama ıs gelmıyorsa . 

kı sen bu ıste amatorsun ya hıc alakan yok cunku fıyat soruyorsun. bılmedıgın ısı yapma derım .boyle yarım yamalak ısler gelıyor hem fırma sahıbı hem ısı yapanlar olarak bızler cok sovuyoruz. yapma

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Profesyonel iş yapıyorsan, yazdığın koda yeni doğmuş bebek baktığında bile onun için bir anlam ifade ediyorsa,

kapıyı 3000 den açarsın.

İşin büyüklüğüne, müşterinin zenginliğine, müşteriyle olan arkadaşlığına bağlı olarak da değişir, bazen katlanır.

ozgunlu tarafından 19/Tem/16 21:32 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

1000 Lirada yaptırırsın 10.000 lirayada çoğu zaten Opencard kurup üstüne tema atacaktır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

linkdeki kurumsal bir script 100 lira ile 200 lira arası satılır bunlar admin panelli alırsın rengini ayarlarsın içini doldurur teslim edersin. bunların gideri işçilik dahil 500 liradır.

3000 lira ne la.

yapıyorum ondan biliyorum. 

ExpirE tarafından 19/Tem/16 21:52 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Ücreti aldığında severek yapacakmısın ona bak hocam az paraya gönülsüz yaparsın güzelde olmaz sıkılırsın şöyle 15-20 sayfalı normal bir wordpress i dahi 1000-1500 den aşağı yapma derim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı

linkdeki kurumsal bir script 100 lira ile 200 lira arası satılır bunlar admin panelli alırsın rengini ayarlarsın içini doldurur teslim edersin. bunların gideri işçilik dahil 500 liradır.

3000 lira ne la.

-Fatura da kesiyor musunuz?

-Kurumsal scriptten kasdınız nedir? 

500 liraya e-ticaret çok iyimiş. Biz uğraşmayalım gelen işleri size yaptıralım :)

---

E-Ticaret işin içine giriyorsa, online ödeme alınacaksa ssl sertifikası dolayısı ile de sabit ip ye sahip hosting satın almak gerekmektedir. 

Dinamik kurumsal web siteleri isteğe göre 1500 TL den başlar, e-ticaret dahil edilirse 3500 TL den başlar... Müşterinin isteğine göre fiyat modül modül artar. 

Saygılarımla

PLaXToR tarafından 19/Tem/16 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    PLaXToR bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı

3000 lira ne la.

-Fatura da kesiyor musunuz?

-Kurumsal scriptten kasdınız nedir? 

500 liraya e-ticaret çok iyimiş. Biz uğraşmayalım gelen işleri size yaptıralım :)

:))) +

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 3063 Toplam Mesaj: 24
e-ticaret web site