Pkk Köpeklerine Hediyemdir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------

kardeş güzel yapmışsın. emeğine sağlık.

hangi prg ile yaptın? efektler güzelmiş..

break_31

-----------------------------
    wmm (windows movie maker) ile çok güzel oluyor .

Dostum break_31 sen movie maker ile böle bir calısma yap ben bu işi bırakıcagım...

Ben bunu pinnacle chrome 5.6 ile yaptım demekki adamlar bosuna okadar parayı veriyorlarmıs bu programa bari haber vereyim de onlar da movie maker kullansınlar dimi en azından bir iyilik yapmıs oluruz dua  ederler bize...

Biz Burdayızzz Bizim RahaT Etmediğimiz yerde Hiç Kimse istirahat Edemezzz http://www.youtube.com/user/babbaaTR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    philist
    philist's avatar
    Erkek

Güzel yapmışsın uğraşmışsın eline sağlık. Her türlü video işleniyor mu bu programla? 

Er geç temizlenecek bu hastalıktan kurtulacağız İnşaallah. Ama benim dikkatimi çeken şu: Piçlerden bahsettikçe onlara prim vermiş oluyoruz. Ordumuz gerekeni yapıyor mu yapıyor. Görüyoruz en son telsiz konuşmaları çıktı. Tam gaz devam inş.  Biz kendi işimize bakalım arkadaşlar.  pkk ya kafa yorup durmanız pkk nın işine yarıyor. Onların istedikleri de bu değil mi zaten? Pkk dan bahsettikçe Pkk yı büyütmüş olursunuz. Bi de bu yönüne bakın olayın. Yanılıyor muyum?

Bi de hediye demişsin. Elbette ki art niyetin olamaz. Demek istediğini herkes anlıyor. Ama dilimizi daha düzgün kullanmak adına uygun bi kelime bulabilirdin. Türkçe'yi doğru düzgün kullanamıyor dedirtme kendine. Beni de yanlış anlama. Sadece bi fikir benimki.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arisasteri
    arisasteri's avatar
    Erkek

dostum pinnacle chrome 5.6 programinin link varsa elinde verirsen cok sevinirim

selamlar 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    ugraşmış yapmışsın helal olsun güzel olmuş eline saglık...

all this pain is an illusion...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek

dostum philist ilk önce bu programda sadece kaliteli görüntü işleyebilirsin  yani avi.

Eyvallah kardeş ben her türlü yoruma acığım herkesin fikrinede saygı duyarım. İnsan neyi görmek ister ise öle bakar, Sende görmek istediğin gibi bakmıssın onada eyvallah...Hekesin bir becerisi vardır kimileri konuşarak kimileride susarak sanatını gösterir.Ben hediyemin ilğili şeref....... iletildiğinden eminim. daha noktasından virgülüne irdelemenin bir manası yok. Mesaj iletilmiştir.

dostum arisasteri bunu netten bulamayız sadece tanıtımları mevcuttur. Çok iyi bir dostum   (bir tv kanalında çalısıyor) o verdi bana ama bir söz karşılığı dagıtmamak şartı ile sözüm olmasa gercekten nete upload ederim. Hakkını helal et .  

Biz Burdayızzz Bizim RahaT Etmediğimiz yerde Hiç Kimse istirahat Edemezzz http://www.youtube.com/user/babbaaTR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Hakikaten güzel olmuş, Baya uraşmışsındır Ellerine Sağlık. ;)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deeppurple33
    deeppurple33's avatar
    Erkek
    cok hoş olmuss valla ellerine saglıkk....

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SAyın yöneticiler  Arkadaşı hakaretten banlayın ,

Köpeklere hakaret ,

Bu arada güzel olmuş ,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek

ozaman bizde köpekleri tenzih edelim...

şimdi bandan kurtulurmuyum sence

Toplam Hit: 3058 Toplam Mesaj: 20