Pkk Sıtesı Gırısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek

Selam arkadaslarserefsız pkk sıtesının acıklarına bakmak ıstıyorum ama gıremıyorum gercı bısey yapacagımdan degıl bılgım yetersızsanırım ama en azından bos wakıtlerımı degerlendırırım

http://www.rojaamed.com/   lınk bu gırıste sıfre ıstıyo nasıl asabılırım yardımcı olursanız cok sewınırımayrıca neredn baslamam gerektıgı hakkında ufak kucucuk bır bılgıde werısenız sımdıden cok tesekkur ederım

İmza mimza yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaşım okum yazman yokmu biraz dikkat etsen görürüsün şifrenin ne oldugunu

al şifresi burda yazıyo

Kulanici adi amedim Parola amedim yazarak    giris   yapabilirsiniz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    McyargiC bunu yazdı:

arkadaşım okum yazman yokmu biraz dikkat etsen görürüsün şifrenin ne oldugunu

al şifresi burda yazıyo

Kulanici adi amedim Parola amedim yazarak    giris   yapabilirsiniz

saolasın ustat goremedım kusura bakma pekı bu sıteye d dos uygulasam ısee yararmı acama

İmza mimza yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    ayrıca sen denedınmı gırıs yapıyomu bende olmuyoda ayrıca okudum we denedıgım ıcın yazdım bılen bırı warsa we yardım ederse sewınırım

İmza mimza yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    anlasıldı kımse yardım etmıcek bosuna ugrasmayalım

İmza mimza yok
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crypto
    crypto's avatar
    Erkek
    bende giriyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    walla gırıyo :) yaa az once gırmıyoduuuu neyse saol   ya pekı nasıl bı saldırı yapılabılır bılen yokmu dıcem sımdı kımse yazmıcak canım sıkılacak yaa allah askına bırı yazzın d dos olurmu yada ne tur bı saldırı olur

İmza mimza yok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    DOSTUM BU APTAL SİTEYE GİRMENİ TAVSİYE ETMEM ÇÜNKÜ BU GİBİ TERÖR SİTELERİ TAKİP EDİLİYO.BELKİ 1 2 SEFERLİK BİŞEY OLMAZ AMA YİNE DE DİKKATLİ OL BAŞINI DERDE SOKMA.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    bılgılendırme ıcın tesekkurler dostum saolasın hıc aklıma gelmemıstı ama yapacak bı sey demı bu ıtlere

İmza mimza yok
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nms1s
    Nms1s's avatar
    Erkek
    ya zaten phpnuke ile yapılmıs, gerci pek bakmadım, bu salakların birsey bildigi yoktur, hepsi kafasız serefsiz itlerin, bunların hepsi hain, türkiye'den ekmek yerler, turklerden para kazanırlar, sonra aldıkları bu paraları hosta yatırıp, turkiye karstlıgı yaparlar, neden bu hainlik, serefsizler bir de tsk için ölen asker şehit olmaz diyor, yazık be allahtan korkun!. kusura bakmayın fazla doktum icimi sanırım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
     Sitelerini nasıl hack leyeceğimizi düşüneceğimize bizatihi kendilerini hack lesek nasıl olurki? Malum bir taşla iki kuş

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
Toplam Hit: 2552 Toplam Mesaj: 14