folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Pkk Sitesi Hack Edilmiştir. (Www.Kurdistan.İt) By M@Trix

Pkk Sitesi Hack Edilmiştir. (Www.Kurdistan.İt) By M@Trix

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    virtual-king
    virtual-king's avatar
    Erkek

abi helal olsun ama bu işler biliyon fani adam hosttan geri almacak mı şifreyi ftp şifresini alıp index çakasınaza böyle operasyonlarda haber werin yardımcı olam

dimstar@hacker.com

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ksecgen3
    ksecgen3's avatar
    Erkek
    Bruce_LEE988 bunu yazdı:

kardeşlerim sakin olun ne bu sinir. herşeyden önce buraı bi müslüman ülkesi ve müslüman müslümanın kardeşidir. hepimiz kardeşizbiraz birbirinizi alttan almayı bilin. bu nasıl forum. küffür felan. biraz terbiyeli ve sakin olunkardeşlerim sizden rica ediyorum.

lan Alllah´ın sütü madem böyle sütsün Tahribatta işin ne senin gibi sütlere yer yok burda seme

...bu evrende bi tozsun tarih seni unutsun hadi gel i.ç.e.l.i.m:)...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    ksecgen3  küfür ile sütlüğün alakası yok..ayrıca ALLAH ın adını azına alıpta süt kelimesini kullanıp karşı tarafı rencide etme..birde sen burada kim oluyorsunki adamı Tahribattan kovuyorsun..?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    abi bu rawkmetalin 30 sayfa hacklediği site var.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erkanturk
    erkanturk's avatar
    Erkek

eline sağlık kardeşim başarılarının devamını diliyorum

Dövüşte usta olanlar öfkelenmez, kazanmakta usta olanlarsa korkmazlar. Dolayısıyla akıllılar dövüşmeden kazanır. cahiller kazanmak için dövüşür...." savaş sanatı "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..." M. KEMAL ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TielanT
    TielanT's avatar
    Erkek

helal olsun san  kardesim helalllll   diger sitelere de aynısın yap ellerine saglık  kahrolsun pkk  abilerimiz doguda catısırken bizde onların sitelerin saldırı yaparak catısalım herseylerini engelliyelim yeterki....  helal olsun..  tesekkürler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek

SELAM KARDEŞ  GÜZEL NUMARA  BENCE  SÜPER  BİŞİ  AMA  ÇOK SAFLAR GALİBA  BURDAKİLER   HEHEH  sizin tıkladıgınız  o adresi  kopyalayıp  bir  internet sayfası açıp yapıştırıp aratın baxımhttp://www.uikionlus.com/   SİTEYİDE  KENDİ   KURMUŞTUR....!!!!!

BURDAN TIXLAYINCA  NERDEN GELDİYSENİZ  O ADRESİ  GÖSTERİYOO  BU  UYANIKDAA  Bİİ  DOMAİN ALMIŞ  ENTRA  YAZAN YERE  LİNXİ EKLEMİŞ  TIXLAYINCA  SİZE  PKK  DİE  YUTTURUYO   BUNLARI  YEMEYİN 

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

puhaa uhaaa iyi numara yapmis

helal olsun yine bukadar kisiye iyi yedirdin buda basari yani puhaaa

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masal75
    masal75's avatar
    Erkek
    BYCEZA bunu yazdı:

SELAM KARDEŞ  GÜZEL NUMARA  BENCE  SÜPER  BİŞİ  AMA  ÇOK SAFLAR GALİBA  BURDAKİLER   HEHEH  sizin tıkladıgınız  o adresi  kopyalayıp  bir  internet sayfası açıp yapıştırıp aratın baxımhttp://www.uikionlus.com/   SİTEYİDE  KENDİ   KURMUŞTUR....!!!!!

BURDAN TIXLAYINCA  NERDEN GELDİYSENİZ  O ADRESİ  GÖSTERİYOO  BU  UYANIKDAA  Bİİ  DOMAİN ALMIŞ  ENTRA  YAZAN YERE  LİNXİ EKLEMİŞ  TIXLAYINCA  SİZE  PKK  DİE  YUTTURUYO   BUNLARI  YEMEYİN 

atıp tutumak kolay  değilmi meydanı boş buldunuz sallayın bakalım benım icraatlerim belli ben bişeylerın mucadelesını verıyorum sen neyın peşindesın diikat et entra yazan yeri ben eklemışım sonra da orda yonlendırmısım ... be mübarek onu yapmışsam zaten hack etmiş oluyorum kurdıstan .it yazan yerde entra bolumu var oraya yonlenıyor ne kadar cahilce bı tez....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vietcong
    vietcong's avatar
    Erkek
    Bruce_LEE988 bunu yazdı:

kardeşlerim sakin olun ne bu sinir. herşeyden önce buraı bi müslüman ülkesi ve müslüman müslümanın kardeşidir. hepimiz kardeşizbiraz birbirinizi alttan almayı bilin. bu nasıl forum. küffür felan. biraz terbiyeli ve sakin olunkardeşlerim sizden rica ediyorum.

başka söze gerek'yok helal olsun herkez pkk pijlerinin sitelerine saldırmalı saldıracağızda!!!
Toplam Hit: 16838 Toplam Mesaj: 52