PKK'nın Kökü Kuruyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:
    -----------------------------

askerini satan şerefsiz komutan nedir hocalar bu nası bi yorum yapmaktır sizin ailenizin içinde de yanlış insanlar olabilir ben nası bu ailedenim diyebildiğiniz lakin biri ailenize laf etse pantere dönersiniz laf ettirmezsiniz ben buradaki hiçbir müride askere laf etmesini yakıştıramadım adamların isteği oydu zaten önce halkı askere düşman ettiler sonra polisleri..o adamlar sizin için benim için warlar we satan kısmı dediğiniz de gene bu karalama yapanların adamları olduğuna eminim ben..benim açımdan hiçbirinize yakışmadı 

Bacım ne saçmalıyosun sen ? Askerlik yap ondan sonra böyle konuş.. M.k iyisi çok buna kimsenin lafı yok zaten.. Ama bazı ego tatmin etmek isteyen komutanlar var, Askerlik yapan her adam %90 bu tarz kişilerle karşılaşmıştır. karşınızdaki adam tam bir piçtir, ve bölükteki bütün komuta onun elindedir. Rütbe meselesi. yapacak birşey yok...ve o piç Devletin bütün imkanlarını + rütbe yetkisini kullanarak her bi sikim yapma hakkına haizdir..Kışlada Kral odur,ve işin kötü tarafı oda bunun bilincindedir..En basiti bak  sadece en basitini söylüyorum ilerisini sen düşün, sana evini taşıtırır, sike sike taşıyacaksın.(Böylece rütbesini alakasız bir işte kullanarak 200lira hamal parasından kurtulmuş olur) Fakat şoyle bir durumda var bu sana sonradan nöbetten veya ictimadan yırtma imkanı verebilir.. Kendisi zor durumdamı kaldı hemen bir askerini veya alt rütbelisini ortaya sürer(bunun adı satmaktır) ve bu olay senin ilerki yaşantını dahi etkileyebilir. senin gözünün yaşına dahi bakmaz, bu işin şakası yoktur..  Böylemi olması gerekiyor? Hayır! İşte bu tarz  adamların  temizlenmesi lazım... Temizleniyorda... Uzaktan davulun sesi hoş gelmesin.. Hepimiz pkk nin bitmesini istioz.. Bitecekte inşallah ama biri yazmış, Baş kısmındakiler katledilmedikçe hep bir tohum saçmaya devam edecekler...

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

konpi bunu yazdı:

Tabii ki kökü kuruyacak. Terörle mücadele artık bi kaç şerefsiz komutanın komutasında değil. Bizzat devlet yönetiyor.

gerçekten çok güzel yönetiyor (!)

3 yıl öncesine kadar "teröristle asla masaya oturmayız!" diyen devlet daha geçen yıl mit müsteşarı aracılığıyla teröristlerle masaya oturdu pazarlık yaptı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

teröristbaşı yeni yakalandı. artık kesin kökü kurur terörün.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 1996 Toplam Mesaj: 14