Plaka Yenileme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Bu sene ocak ayında aracım aynı sebepten muayeneden ağır kusurlu çıktı. ağır Şoförler odasına gittim kusurlu plakayı söktüm ve kusurlu belgesiyle teslim ettim gerekli ödemeyi yaptım 25 TL idi ve bana yani basımış plakayı verdiler taktım ve muayeneden geçtim. boşuna düzeltmeyle uğraşmayın değimez derim ben.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Bu mühürlü cemiyet plakaları hk ne düşünüyorunuz?

bu plakalarla muayeneden geçer mi?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Şoförler odasının lokalinden bildiriyorum. 

Notere falan gerek yokmuş. Muayenede plaka yüzünden geçemezseniz muayene raporunun, ruhsatın ve kimliğinizin fotokopisi ile başvuruyorsunuz. 21 tl ücret ile tek plaka basıyorlar. Plaka basımını bekliyorum şimdi. Sonra muayeneye gideceğim. 

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

@DJ_Alper Hocam seni bulmuşken bir sorum var :)

Şimdi ben ikinci aracı aldım, birinci arabam hala üzerimdeyken ikinci arabaya trafik sigortası yaptırdım. Haliyle önceki araç üzerimde olduğu için trafik sigortasına hasarsızlık indirimi yansımadı ikinci araç trafik sigortasında.

Sonra birinci arabayı sattım. İkinci aracın indirimsiz kesilen trafik sigortasından hasarsızlık indirimimi talep edebilir miyim?

3 yıl öncesine kadar " Referans düzeltme zeyili" isimli zeyil uygulanıp sonrasında hasarsızlık indirimi alınabiliyordu

bu kaldırıldı trafik sigortalarında ama kaskoda mevcut

Hocam cevap için teşekkürler. O zaman gitti ekstradan 400-500 tl 

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

Şimdi ben ikinci aracı aldım, birinci arabam hala üzerimdeyken ikinci arabaya trafik sigortası yaptırdım. Haliyle önceki araç üzerimde olduğu için trafik sigortasına hasarsızlık indirimi yansımadı ikinci araç trafik sigortasında.

Sonra birinci arabayı sattım. İkinci aracın indirimsiz kesilen trafik sigortasından hasarsızlık indirimimi talep edebilir miyim?

3 yıl öncesine kadar " Referans düzeltme zeyili" isimli zeyil uygulanıp sonrasında hasarsızlık indirimi alınabiliyordu

maç 90 dk bitti demeden bitmez..:)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    JOE bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

maç 90 dk bitti demeden bitmez..:)

:) Ne yapayım hoca sence talepte mi bulunayım? Nasıl bir yol izlemeli?

Not late for nothing
Toplam Hit: 2545 Toplam Mesaj: 27
plaka yenileme araç muayene