folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Play Store Haricinde Başka Yerden Program İndirmeyin (TEAM A-N-T-I-P-I-R-A-C-Y)

Play Store Haricinde Başka Yerden Program İndirmeyin (TEAM A-N-T-I-P-I-R-A-C-Y)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacılar blackmarttan bi kaç program indirdim baktım yüksek ücretli olanları indiriyordum (ordan indirince bedava oluyor) sonra Spy Cam diye bişi vardı onu açtım baktım ayarları çıktı felan neyse çalıştırdım dedim ekran kapandı sonra telefonu açamadım hic tepki vermiyordu neyse dondu herhalde dedim pili çıkarıp taktım telefonu bi açtım o.ç virüsmüş hafıza kartımı biçimlemiş amk programı neyseki hergün yedeğini alıyorum bi kayıbım yok ama piç program bi de diyoki kişisel bilgilerini tüm dünyadaki avukat veritabanlarına yolladım diyo bu ne amk onu anlamadım baktım google'dan bu olay başına gelen bir kişi var tırsmış herif baya ekran görüntülerini koyuyorum dikkat edin güvenmediğiniz yerden program indirmeyin !

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hafif tırstım şimdi iyimi..

ne kullansam ki antivirüs.

ya hem amk pc de orda burda yetmiyo bide telefonamı kurucaz.

ne kursammm ? 

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Yapan tam bir o.ç. Bilgilendirme için sağol geçmiş olsun

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o.ç nin önde gideni amk ezikliğe bak ya var mı böyle kolpalık ya lan hafıza kartıma format attın da ne geçti eline piç bari iki keylogger felan koy da kredi kartı bilgilerimi felan alırsın ya uyuz oldum hemen çektim wipe daha da play store harici bi yerden indirmem abi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

o.ç nin önde gideni amk ezikliğe bak ya var mı böyle kolpalık ya lan hafıza kartıma format attın da ne geçti eline piç bari iki keylogger felan koy da kredi kartı bilgilerimi felan alırsın ya uyuz oldum hemen çektim wipe daha da play store harici bi yerden indirmem abi

Hocam sen de "bakmakla eline ne geçti beni huzursuz ettin bari gelip elleseydin" dermiş gibi :D

nonick tarafından 07/Mar/13 23:23 tarihinde düzenlenmiştir

hay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Hocam insan bi blackmarkette indirmeden yorumlarını falan okur indirenlerin.

Gerçi şimdi tam hatırlayamadım hangi store da yorum şeysinin olduğunu, iosa geçtiğimden bilgiler eskiyor androidle ilgili.

Eğer varsa yorum kısmı blackmarkette  kesinlikle okumadan indirme, bu sırf mobil için değil her türlü platforma crackli uygulmama indirirken geçerli.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

antivirus önerileri alabilirmiyim?

I am Jack's inflamed sense of rejection
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

Gerçi şimdi tam hatırlayamadım hangi store da yorum şeysinin olduğunu, iosa geçtiğimden bilgiler eskiyor androidle ilgili.

Eğer varsa yorum kısmı blackmarkette  kesinlikle okumadan indirme, bu sırf mobil için değil her türlü platforma crackli uygulmama indirirken geçerli.

kardeş olsa bakardım torrent mi bu yorumlarına bakayım fake yada real desinler :) Yok yorum sistemi o yüzden atladım mal gibi ama hic böyle bişeyler karşılaşmadım 

asım : antivirüs bunu yemez bence

mahzal : haksız mıyım ama yani gel sd karta formatı bas siktir git olacak şey mi ya 

KaRaKuLe tarafından 07/Mar/13 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

antivirus önerileri alabilirmiyim?

Dr. Web en iyisi diyola android içün :)

Kendim de kullanıyorum sorun yaşamadım. virüssüz ama reklam içeriği olan oyunlara fln da ötüyo :)

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

kardeş olsa bakardım torrent mi bu yorumlarına bakayım fake yada real desinler :) Yok yorum sistemi o yüzden atladım mal gibi ama hic böyle bişeyler karşılaşmadım 

mahzal : haksız mıyım ama yani gel sd karta formatı bas siktir git olacak şey mi ya 

Ya bu blackmarttan önce bi market vardı böyle yeşil dünya şeklinde bi simgesi vardı ismini unuttum amk ya, onda yorum şeysi vardı millet fake ya da virüs falan yazıyodu bi kere custom rom yüklerken denemiştim zaten formatlı diye harbiden fake çıkmıştı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

Ya bu blackmarttan önce bi market vardı böyle yeşil dünya şeklinde bi simgesi vardı ismini unuttum amk ya, onda yorum şeysi vardı millet fake ya da virüs falan yazıyodu bi kere custom rom yüklerken denemiştim zaten formatlı diye harbiden fake çıkmıştı.

Applanet ti hocam adı o yeşil simgelinin.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
Toplam Hit: 3758 Toplam Mesaj: 31