Playstation 3 - Jailbreak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhabalar,

bi arkadaşıma hediye ps3 alacağım, oyunlara para vermeyeceğini bildiğim için aleti jailbreak yapıp hediye edeceğim.

internette baktım insanlar pek kullanmıyor sanırım? neden?

2.si ben teknosa/saturn gibi bi mağazadan alıcam büyük ihtimal son versiyon 4.25 olacaktır.

4.25 içni yazılımsakl jailbreak mümkün mü? yoksa downgrade ile mi uğraşacağım?

http://www.ps3jail.com/

bu site fake midir nedir anlamadım cidden bu 4 adımı yapıp istediğin her oyunu jailbreakli oynayabiliyor muyuz?

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Hocam selam,

Bende de aynı sorun var. Daha doğrusu takıntı. Jb ya da root edilebilecek bir cihaz için orjinal yazılım almama gibi. Neyse uzatmayayım. 1 ay önce almıştım. Kutusunda duruyor cihaz ofiste. O kadar sıfır ki cihaz daha  F/W vers. dahil bilmiyorum. Eğer acelen yoksa, Pazar günü deneyebilirim linkteki olayı. Pm ya da konu üzerinden yazarım sonucu.

İpimle kuşağım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zputnik bunu yazdı

Hocam selam,

Bende de aynı sorun var. Daha doğrusu takıntı. Jb ya da root edilebilecek bir cihaz için orjinal yazılım almama gibi. Neyse uzatmayayım. 1 ay önce almıştım. Kutusunda duruyor cihaz ofiste. O kadar sıfır ki cihaz daha  F/W vers. dahil bilmiyorum. Eğer acelen yoksa, Pazar günü deneyebilirim linkteki olayı. Pm ya da konu üzerinden yazarım sonucu.

olabilir hocam eğer satmayı düşünürsen seve seve senden alıırım (faturalı ve garantiliyse)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı
    zputnik bunu yazdı

Hocam selam,

olabilir hocam eğer satmayı düşünürsen seve seve senden alıırım (faturalı ve garantiliyse)

Elimde kalmazsa cihaz kullanmayı tercih edebilirim. Hele şu olay bir netleşsin de. (:

İpimle kuşağım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Versiyonu 3,55 veya daha aşağıda ise ki sanmam jb yapabilirsin. Ama 3,55 ten yukarı güncel bir versiyon ise cihazın içi açılıp nand biosunu "e3 flasher" yardımı ile yazıp 3,55 yüklüyorlar yani yazılımsal olarak 3,55 ten yukarısını aşağıya downgrade etmen şu an için mümkün değil. Ve bu işlemi 100 tl gibi bir fiyata yapıyorlar. Site ismi vermeyeyim yapan bir çok yer var. Sana tavsiyem sıfır almak yerine 3,55 versiyon sağlam bir makina al onu hediye et.  

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Versiyonu 3,55 veya daha aşağıda ise ki sanmam jb yapabilirsin. Ama 3,55 ten yukarı güncel bir versiyon ise cihazın içi açılıp nand biosunu "e3 flasher" yardımı ile yazıp 3,55 yüklüyorlar yani yazılımsal olarak 3,55 ten yukarısını aşağıya downgrade etmen şu an için mümkün değil. Ve bu işlemi 100 tl gibi bir fiyata yapıyorlar. Site ismi vermeyeyim yapan bir çok yer var. Sana tavsiyem sıfır almak yerine 3,55 versiyon sağlam bir makina al onu hediye et.  

onlarada deli gibi fiyat çekerler :)

o verdiğim site fake mi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    zputnik bunu yazdı

Hocam selam,

bende de tam tersi takıntı var :) orjinalini bozamıyorum bişeyin. arabanın teybinden tut, ps3 e kadari orjinal hali neyse öle kalıyo hep :) giren bana giriyo :) versiyona felan dikkat et hocam, benim alet 2 sene öyle balkonda yattıktan sonra arkadaşla bi pes oynayalım dediydik, meğer güncellemeleri felan oluyomuş aletin 2 saat güncelleme yapmasını beklediydik :) :)

@sharshooter , temiz jailbreak li alet bul al hocam sıfırıyl auğraşana kadar. suhatuna bi ara satıyodu mesela öyle bi mürid satarsa al gitrsin :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    zputnik bunu yazdı

Hocam selam,

bende de tam tersi takıntı var :) orjinalini bozamıyorum bişeyin. arabanın teybinden tut, ps3 e kadari orjinal hali neyse öle kalıyo hep :) giren bana giriyo :) versiyona felan dikkat et hocam, benim alet 2 sene öyle balkonda yattıktan sonra arkadaşla bi pes oynayalım dediydik, meğer güncellemeleri felan oluyomuş aletin 2 saat güncelleme yapmasını beklediydik :) :)

@sharshooter , temiz jailbreak li alet bul al hocam sıfırıyl auğraşana kadar. suhatuna bi ara satıyodu mesela öyle bi mürid satarsa al gitrsin :)

@MaviGozluDev

Aslında en doğru seçim. Sonuçta ps3 network desteği olduğu için bu kadar tutuldu. Ama sen şimdi cihaza 500 Lira verip de oyunlar için oyun başına 100+ yatırım yapıyorsan gereksiz. Varsın internet üstünden oynanan oyunları oynamayayım. Sorun değil.^^

İpimle kuşağım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    zputnik bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    zputnik bunu yazdı

Hocam selam,

@MaviGozluDev

Aslında en doğru seçim. Sonuçta ps3 network desteği olduğu için bu kadar tutuldu. Ama sen şimdi cihaza 500 Lira verip de oyunlar için oyun başına 100+ yatırım yapıyorsan gereksiz. Varsın internet üstünden oynanan oyunları oynamayayım. Sorun değil.^^

orası doğru tabi. cihaz 500-600 lira , oyunlar bi piyasaya çıkıyo 100-150 lira :) çok çok saçma bi durum :) ben zaten kullanmadığım için bana giren çıkan yok, sadece 2-3 sene önc eçok övülünce god of war 3 almıştım para verip, onuda 2.el aldım zaten o kadar :) cihaz geldiğinde de yanında 2-3 oyun hediye gelmişti o kadar :) arada tozunu felan siliyorum işte :)

edit : tabi mantıklı olan jailbreak imkanı varsa yapıp beleşe oynamak, netten oyun oynama zevki yoksa. 

MaviGozluDev tarafından 19/Eki/12 22:59 tarihinde düzenlenmiştir

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

xbox'ı araştır birde hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

xbox'ı araştır birde hocam

hmmm okudğuma ögre xbox360 la korsan oyun çalıştırabiliyoruz ama süresiz live ortamdan banlanıyoruz :/

SharpShooter tarafından 20/Eki/12 08:07 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2788 Toplam Mesaj: 20