Playstation Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

PS3 alırken neler göz önünde olmalıdır. Versiyonu Ne olmalıdır. Kaç GB lığı iş görür. Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa okurum 

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

PS3'lerden 500 GB'lığın altları pek fazla iş görmüyor dostum.

Birde versiyon muhabbetleri var, yeni versiyonları kırılmıyor, eğer orjinal oyun oynamayacaksan iyi araştırman lazım, kırılabilir bir versiyon bulmanda çok zor.

Sıfır olarak kırılabilir versiyon bulamayabilirsin..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

PS3'lerden 500 GB'lığın altları pek fazla iş görmüyor dostum.

Birde versiyon muhabbetleri var, yeni versiyonları kırılmıyor, eğer orjinal oyun oynamayacaksan iyi araştırman lazım, kırılabilir bir versiyon bulmanda çok zor.

Sıfır olarak kırılabilir versiyon bulamayabilirsin..

CEO işte bende bunu öğrenmek istiyorum nette bir ton var kırılabilir yok kırık içinde bilmem kaç tane oyun var yazanları. ben karar verdim sıfır alıcam. ve bu konuda bilgi sahibi değilim. 

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

yaw ps4 çıkacak sen nelerle uğraşıyosun :-)

kıy parana da az bi güzel kasa topla sonra al bi orjinal pes 2013 online kapışalım abicim :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

yaw ps4 çıkacak sen nelerle uğraşıyosun :-)

kıy parana da az bi güzel kasa topla sonra al bi orjinal pes 2013 online kapışalım abicim :-)

şimdi alkolü bıraktım uğraşacak bişey arıyorum en iyisi bu :) ben PS3 alıcam bakıyorum öyle önerilere

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

hic dusunme birader ister sifir al istersen ikinci el al yanina bir joystick daha al oyunun dibine vur.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Kırdırma işine bulaşma hoca git elektronik marketlere bak kampanyalar var bundle versiyon PS3 al.Eski kasalar piyasadan kalktı zaten ya slim bulursun yada yeni slimlerden.Slim kasa gayet iyidir psn den oyun indirmeyeceksen fazla depolama alanına gerek yok.Ayrıca istedigin zaman hdd takabilirsin makinaya.

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyorsam kırılabılır versıonda alsan pes13 falan yukledıgın zaman versıon otomatık guncellenıyor ve cdsız calıstıramıyorsun yıne 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Kırdırma işine bulaşma hoca git elektronik marketlere bak kampanyalar var bundle versiyon PS3 al.Eski kasalar piyasadan kalktı zaten ya slim bulursun yada yeni slimlerden.Slim kasa gayet iyidir psn den oyun indirmeyeceksen fazla depolama alanına gerek yok.Ayrıca istedigin zaman hdd takabilirsin makinaya.

teşekkür ederim sağolasın bilgilerin için hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Birincisi konu neden gizli anlamadım. :)

İkincisi şu foruma göz gezdirmeni tavsiye derim öyle sokak efsaneleri dolu görüyorum ki kafan onlara aldırma şuradan bayağı bilgi elde edersin. 500gb'lık superslim kasalar yeni çıktı kırılmasında biraz problem var diye biliyorum değişik bi optik okuyucu filan takıyorlardı neyse tam bilmiyorum. Bende 160gblık bi tane var 4.40 cfw var üstünde ve oynayamadığım oyun yok ayrıca harici hdd aldım 1tb paşa paşa gömüyorum hepsini. Yani 500'lüğün altı işe yaramıyor ne demek onu anlamadım ya al ben de 160 var ve hepsini oynuyorum gayet de işimi görüyor hatta makineye oyun dahi yüklemiyorum hepsi harici diskte.

http://www.ps3oyun.com/forum.php

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

http://kegames.net/Iletisim.aspx

bu adamlara sor ne istiyosan halleder.

Toplam Hit: 1762 Toplam Mesaj: 15