folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Polis Fotoğraf Ya Da Videodan Nasıl Şahısları Bulabiliyor

Polis Fotoğraf Ya Da Videodan Nasıl Şahısları Bulabiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar herhangi bir olayda, kişi mobeseya takılıyor o kişinin surat resminden kim olduğunu nasıl buluyorlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

biz devletin seri numaralı robotlarıyız istedikleri zaman tuşa basıp bizi kapatabilirler.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

işin içinde olanlar elbette dha iyi bilir ancak yüz yanıma sistemi ile filtre ettiklerini düşünüyorum.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

işin içinde olanlar elbette dha iyi bilir ancak yüz yanıma sistemi ile filtre ettiklerini düşünüyorum.

tamam da, hepimizin yüzü devletin database'inde kayıtlı mı yani ?

http://kocaer.me
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    o6u2 bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

her suç işleyen kaydediliyordur hocam parmak izi gibi 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı
    o6u2 bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

her suç işleyen kaydediliyordur hocam parmak izi gibi 

Suçsuz kişileride bulunuyor bazen. Suçsuzdan kastım sabıkasız olanları ya da ilk kez suç işliyenide buluyorlar fotoğraf ya da videodan. Ayrıca güncel yüz fotoğraflarımızıda almıyor devlet,

Robinson_Crusoe tarafından 18/Tem/13 23:39 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

kayıtlı bi' yüz tanıma veritabanları vardır, oradan bulurlar. kim bilir devlete kaç kez çeşitli vesilelerle fotoğrafımızı vermişizdir. herkesin yüzü yoktur elbet ama uyuşanlarla karşılaştırırlar, orada bulunan başka tanıklardan felan da olayı çözme yoluna giderler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

hocam istanbul üzerinden örnek vermem gerekirse , x kişi taksim'de bir olaya katılıyor mesela olay yeri'de istiklal caddesi olsun , pera,tünel meydan , cihangir ve tarlabaşındaki çıkışlarda bulunan mobese'ler kontrol ediliyor çünkü istiklal'den çıkmak için mecburen bu çıkışlardan birini kullanacaksın istanbul'da yaşayanlar dikkat etmiştir diğer illeri bilmem otobüs durakları metrobüs,metro tramvay ve banliyo istasyonlarındada mobese'ler var ve özellikle durak'lardan kişinin gidebileceği muhtemel semt'lere ulaşmaya çalışarak alan daraltıyorlar kendileri için , benim amcaoğlunun başına gelen olay'dan sonra bu çıkarımı yaptım çünkü 2008 de bir olay'da bizimki suratından Buff'ını çıkarmak zorunda kalıyor ve tam o an'dan itibaren teknik ve fiziki takip başlayarak günümüze kadar sürüyor.. velhasıl geçen ay evine bir dosya geldi , bi dünya mobese görüntüsü , anarşist faaliyet mensupları ile toplantı , teknik takip , yengemin amcamın ufak kuzenimin telefonunun dinlenmesine kadar gitmiş mevzuu , kısacası ayık olun. 

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Suça bulaşmamış olsakda ilkokuldan itibaren ÖSYM veritabanında alayımızın resimleri mevcut. Onlarda yeterli bence :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

google bile bir resmi upload ettiğin zaman kim olduğunu buluyor.

ne olacak ki, herkesin kesinlikle bir tane devlet dairesinde resmi vardır kesin.

karşılaştırma yapmak zor olmasa gerek.

He is finding himself.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

google bile bir resmi upload ettiğin zaman kim olduğunu buluyor.

ne olacak ki, herkesin kesinlikle bir tane devlet dairesinde resmi vardır kesin.

karşılaştırma yapmak zor olmasa gerek.

Google bile mi :)

http://yigitdemirag.com
Toplam Hit: 3795 Toplam Mesaj: 35