folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Popmundo Oynayan ?

Popmundo Oynayan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    hirsizlik yeteneginide ögrenmelisin.. temel suc sadece tüm suclari yapabilmen icin bir temel.. daha sonra alanlara yöneliyorsun. kundakcilik.. yankesicilik.. vs.. bunlarida yapman icin alanindan yetenegini ögrenmelisin.. hirsizligida hapisde ögretiyorlar.. zor yani biraz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cimbomlu_15
    cimbomlu_15's avatar
    Erkek

Rubén Zaitegu

Buda benim adım. 505 günlüğüm.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Bende oynuyorum. 265 gunlugum Vip im fakat pek ilgilenmiyorum. 2 gunde 1 girip bakıorum o kendi kendini idare edio :)

Oyunu oynamak isteyen merak eden arkadaslara tavsiye ederim. Ogame gibi her saniye vakit harcamanıza gerek yok. Ayrıca Filoların bi saniyede yok olması gibi bi durumda yok :) Eger gunde 1 kere bakarsanız gayet guzel ilerleyebilirsiniz. 

Bilgi içinoyunda bi karakter açın ve Camia> Yardım sekmelerini sırayla tıklayın.. Gereknden fazla bilgi mevcuttur :)

Ayrıca İstanbul şehri vatandaşıyım. İsim Mücahit Erbaş :) Oyunda yardım isteyen arkadaslar Pm yoluyla ulaşabilir. Elimizden geleni yaparız ;) 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    hiçbi banka bana kredi vermiyo hiç bi kabilede beni almıyo ya illa vip olup gavura para yedirmemiz lazım kahrolsun kapitalizm

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Benim 150 bi 300 günlük bi üyeliğim var isteyene verebilirm ;) epeyde yeneteklerim var :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    ben daha oyunun sitesini açamadım :E

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek
    edit = bende oynuom 250 günlük fln vipde vardı bi ara
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DePReS
    DePReS's avatar
    Erkek
    bende oynuorum ama daha yeniyim 6 günlük daha bnmki

https://twitter.com/erincsen
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasansabah
    hasansabah's avatar
    Erkek
    Ben bi ara oynadım ama milleti hamile bırakma olayı ilgimi cekmişti : )) ayak üstü falan sevişiyon hatta mofis diye bi siteden vip üyelik aldıydım hamile bırakma oranın artıyormuş o zaman

C E N S O R E D b y G O V E R N M E N T
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    400 kusur gunluk uyeligim var. vip ve sirketimde var. michael audibert karakter adim izmirde ikamet ediyorum

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
Toplam Hit: 5581 Toplam Mesaj: 53