folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder POS Cihazı Olmadan KK İle Ödeme Yolları (Vb.)

POS Cihazı Olmadan KK İle Ödeme Yolları (Vb.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Zaman zaman kredi kartı ile ödeme teklifi oluyor kurumda.

Kredi kartı kullanarak mevduat hesabıma para aktarma konularında neler yapılabilir?

Bankalar ve Vergi Dairesi vb. yerler ile muhattap olmadan ya da evrak işlerinin en az olduğu pratik fikirler de işime yarayabilir. 

Anahtar Kavramlar (Beyin Fırtınası İçin)

- İşCep

- İş Bank

- Havale

- Mobil Ödeme

- Bluetooth, WiFi

TiThousand tarafından 27/Eki/17 23:45 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

https://ode.al/

ben kullanıyorum dostum. bireysel kullanıcılar için yapılmış. herhangi bi işletme olmana gerek yok sadece belli komisyonları var. teline uygulamasını yüklüyosun okadar. taksit dahi yapabiliyosun. herhangi bi belge istenmiyo sitesinden müşteri hizmetlerini araman yeterli gereken bilgiyi onlar en doğru şekilde vereceklerdir. kal sağlıcakla

Evrim içi mürit..laugh is live..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

ben kullanıyorum dostum. bireysel kullanıcılar için yapılmış. herhangi bi işletme olmana gerek yok sadece belli komisyonları var. teline uygulamasını yüklüyosun okadar. taksit dahi yapabiliyosun. herhangi bi belge istenmiyo sitesinden müşteri hizmetlerini araman yeterli gereken bilgiyi onlar en doğru şekilde vereceklerdir. kal sağlıcakla

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

kurum ne kurumu ödeme ne ödemesi ? internetmi fiziksel mi

ArmadA tarafından 28/Eki/17 00:39 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

ÖYle her siteye bilgilerinizi emanet etmeyin !

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

dostum pos cihazı vermiyor. andorid yada ios a özel uygulamaları var teline yüklüyosun. üye oluyosun müşteri hizmetleriyle görüşüyosun aktifleştiriyosun. herhangi bi kurulum ücreti cart curt almıyolar 1 bucuk senedir kullanıyorum. müşteri kartını veriyo kart numarasını giriyosun programa şifre istiyo müşteri giriyo ödeme onaylanıyo belli komisyon oranları var sadece onları müşteri hizmetleriyle görüşüyosun. pos a ihtiyacın kalmıyo telefonun pos cihazı olayını görüyo işte bildiğim kadarıyla nfc den temassız kredikartı olayı gibi bişeyleri daha var ben kullanamadım sadece duyum aldım. müşterinin ekstresine ödeal aş gibi bi ibare cıkıyo okadar vergilendirmesi yok. ben hala kullanıyorum taksit dahi yapabiliyosun herhangi bi kısıtlaması yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

herhangi bir bilgi emanet etmiyosun sadece bildiğimiz mail order olayının sanal hali. akbank ve işbank garantörleri. İstersen dostum bi 'MAİL ORDER' olayını bi arastır derim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Şirket hakkında sayfasında şöyle yazıyor: "27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI hakkındaki kanun kapsamında, BDDK lisansı ile faaliyet gösteren Ödeal Ödeme Kuruluşu A.Ş. 2014 yılında kurulmuştur. %100 Türk sermayeli olan Ödeal Ödeme Kuruluşu A.Ş. , sahip olduğu Ödeal markası ile hizmet verdiği mobil POS uygulaması ve **fiziki POS** sayesinde 20.000’den fazla üye işyerine banka ve kredi kartı ile ödeme alma hizmeti vermektedir."
    Fiziksel pos varmış galiba.

Twitter: @CanKirca
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

herhangi bir bilgi emanet etmiyosun sadece bildiğimiz mail order olayının sanal hali. akbank ve işbank garantörleri. İstersen dostum bi 'MAİL ORDER' olayını bi arastır derim. 

Mail order da bilgileri kendi üzerinden geçiriyor. Sen direk bankaya işlem yapmıyorsun diye biliyorum ben. Direk bankayla yapmadığın bir işleme nekadar güvenebilirsin ?

EDİT : Bankayla bu işlemler için anlaşmasımı varmış ?

wordros tarafından 28/Eki/17 04:31 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

kurum ne kurumu ödeme ne ödemesi ? internetmi fiziksel mi

Fiziksel. 

Kişisel ofis. 

‎‎‎
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

Mail order da bilgileri kendi üzerinden geçiriyor. Sen direk bankaya işlem yapmıyorsun diye biliyorum ben. Direk bankayla yapmadığın bir işleme nekadar güvenebilirsin ?

EDİT : Bankayla bu işlemler için anlaşmasımı varmış ?

hocam buradan sorgulamak yerine siteye girsen zaten yazıyo bddk onaylı bu platformlar. tr’de bddk onayı almadan bu tarz işlere girebilme imkanın yok regülasyon çok sıkı

Toplam Hit: 1991 Toplam Mesaj: 18
kredi kartı ödeme pos cihazı