Powebank Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    NewwarrioR bunu yazdı

Hocam Xiaomi nin 5000 mAH lık modelini al bende var 1 senedir kullanıyorum sorunsuz.

Edit : 2 amper çıkışı olduğu için baya hızlı şarj ediyor.

Hocam ikisi arasındaki fark nedir biri 4 kere şarj ederken biri 2 keremi şarj ediyor  

senin önerdiğin daha inceymiş filan 

Hocam birisi 250 gram birisi 150 gram , ayrıca 10400 lük çok yer kaplıyor, benimki telefonla beraber cebe girebiliyor. Senin için en fazla 2 günü kurtarması yeterli değilmi. Yeterliyse 5000 liği al yok bana 3-4 gün diyosan 10400 lüğü al yok bana 5-6 gün gitsin diyosan 16000 liği al . Tabi çanta taşımıyorsan yanında 10400 lükle 16000 liği taşıma zor olucak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Bide xiaomi lerde olan bir özellikten bahsedeyim , Passthrough , yani basitçe : şarj aletini power bank a takıyosun , power bankdeki kabloyuda telefona takıyosun akşamdan , sabah kalkıyosun 2 side dolmuş. Passthrough ile 2 cihazıda 1 kaynakdan şarj edebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Kumanaga bunu yazdı

http://www.indirdik.com/Powerbank-10400-mAh-Aluminyum-Kasali-Yuksek-Kapasiteli-Tasinabilir-Sarj-Aleti

Bunu aldım bende çok memnunum tavsiye de ederim.

Absolut'un önerdiği ile aynı sanırım ve daha ucuzu.

ürünün kendisi kaç saatte doluyor?

Prizden 45-60 dakika arası doluyor. Usbden 2.5 saat sürüyor hemen hemen.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-5000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-gri-ince-ve-hafif-kasa-p-TELSARJXIAOMI5000?productId=telsarjxiaomi5000&categoryId=60004584

bunda karar kıldum ve bunu aldım hocalar teşekkür ederim 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Banggooda gir 10000 olani al 20 gune gelsin. 11 dolar. 10400 degil 10000 dikkat edersen daha ince ve kibar

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Mantıklı seçimi yapmışın :) Hocam mutlaka ve mutlaka bir tanede silikon kılıfını al bunun telefonun arkasına yapıştırır gibi sabitleştiriyosun öyle kullanıyosun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Ramoss solo4 kullanıyorum hocam gayet memnunum.

Piyasayı araştırarak almıştım.

Ebatı biraz senin istediğine uymayabilir ama tam doluyken herhalde 6-7. Full sarjımı yaptım hala 4 kademeden 2 ışığı yanıyor.

http://www.romoss.com/proview.php?ID=15

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek
    elminster bunu yazdı

Ramoss solo4 kullanıyorum hocam gayet memnunum.

Piyasayı araştırarak almıştım.

Ebatı biraz senin istediğine uymayabilir ama tam doluyken herhalde 6-7. Full sarjımı yaptım hala 4 kademeden 2 ışığı yanıyor.

http://www.romoss.com/proview.php?ID=15

İşte bu. Ramos'un solo'ları Ramos'a ait ama sailing olanları samsunga ait pil. Sailingler biraz yer işgal ediyor kaba ama gerçekten çok iyi powerbankte. sololarda hiç geri kalmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

Xioami 10000 i prizden şarj için şarj aletini nereden ne marka aldınız?

5v 2.1A şarj aleti ile 15-20 saat sürdü şarj olması. sanırım adaptörün üzerindeki bilgiler doğru değil. Güvenilir bir adaptör önerir misiniz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

normal herhangi bir telin adaptörünü kullansak olmaz mı ki  yorumları filan okudum 1400 mah dan daha hızlı olduğunu filan söyleyenlerde var buradada öyle dendi zaten  

aslında süre sıkıntı değil gece bıraktığımda sabaha kdar şarj etsin prizden powerbank ı sıkıntı benim için 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 8327 Toplam Mesaj: 84
powerbank