Powerbank Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

https://www.ciceksepeti.com/xiaomi-20000-mah-2c-quick-charge-3.0-tasinabilir-hizli-sarj-cihazi-kcm67259993?ref=gelirortaklari&utm_source=gelirortaklari&utm_medium=banner&utm_campaign=21

bu nasıl arkadaşlar

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

şiparişi geçtim artık. iptal etmeli miyim. ya da çiçek sepeti indirim kodu olan varsa hayrına verebilir mi?

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Yıllar önce 2 tane beyaz 20.000'lik Xiaomi aldıydım hala canavar gibiler çok enteresan. 1-2 yıl sonra bi de ince 20.000'lik Xiaomi aldım o da hala mis gibi.
    O zamanlar yine 10.000lik ince Xiaomi de aldım o da hala ölmedi ama kullanmıyorum pek.
    1 tane de indirimde diye Baseus Mini Ja almıştım Amazon'dan 10.000'lik ondan da memnunuz. Bunda typeC çıkışı lazım diye almıştım.

3-5 marka dışında macera aramaya gerek yok. Xiaomi'nin sahtesi çoktu ben alırken hala öyle mi bilmiyorum da dandik dundik yerden de almamak lazım araştırmak lazım.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Yıllar önce 2 tane beyaz 20.000'lik Xiaomi aldıydım hala canavar gibiler çok enteresan. 1-2 yıl sonra bi de ince 20.000'lik Xiaomi aldım o da hala mis gibi.
    O zamanlar yine 10.000lik ince Xiaomi de aldım o da hala ölmedi ama kullanmıyorum pek.
    1 tane de indirimde diye Baseus Mini Ja almıştım Amazon'dan 10.000'lik ondan da memnunuz. Bunda typeC çıkışı lazım diye almıştım.

3-5 marka dışında macera aramaya gerek yok. Xiaomi'nin sahtesi çoktu ben alırken hala öyle mi bilmiyorum da dandik dundik yerden de almamak lazım araştırmak lazım.

benim alışverişe ne diyorsun iptal etmiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    oksijen bunu yazdı

... kablosuz sarj destekli olanlar nasil ?...l

Kablosuz şarj verimsiz, doğal kaynakları boşa tüketmekten başka bir işe yaramıyor.

Olaylara karışmayın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

şiparişi geçtim artık. iptal etmeli miyim. ya da çiçek sepeti indirim kodu olan varsa hayrına verebilir mi?

Şimdi geldi de bana biraz hafif gibi geldi bi de üzerinde modeli dr yazmıyor kazıklandım sanırım her zaman ki gibi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    yustang bunu yazdı

Şimdi geldi de bana biraz hafif gibi geldi bi de üzerinde modeli dr yazmıyor kazıklandım sanırım her zaman ki gibi 

Hocam kusura bakma da çiçeksepeti ne amk. amazonda varsa alacağım ordan alırım (satıcısı amazon olandan) orda yoksa ya da pahalı gelmişse n11den yorumlara bakarak alır geçerim. iade et bence. bilindik bir yerden al.

emin olmak için biyerlerinde karekod ya da seri no yazar onu mi den sorgulayabilirsin gerçek mi çakma mı belli olur

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=yh32JX6EUtA

bu mali tavsiye ederim

barnak bassak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XKFV145/ref=ox_sc_act_title_9?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

bunu takip ediyorum ben de . 18w çift çıkış demiş ama aynı anda iki çıkışa birden veriyor mu bilmiyorum. Gerçi "İkili Port Çıkışı: 5V = 3A Max" diye bir açıklama var ki 5x3=15w çift çıkış veriyor herhalde. 140tl gibi fiyatlara düştüğü oluyor. Acil ihtiyacım olmadığından o fiyatlara düşerse alırım ama dolar böyle giderse 250tl ye düşerse alırım dicez galiba.

Ekleme: Başka bir yerde "Dual 12W output ports allow simultaneous charging of your devices – without sacrificing charging speeds. Get the fastest charging speed of 18W when charging a single device" şeklinde açıklaması var. Çift port 12w veriyor aynı anda demiş ki 5v 2.4a ile aynı anda iki telefon şarj eder demek oluyor. 18w tek telefon için de yeterli aslında tabi yeni nesil telefonlar için. 65w falan uçuk bir şey kullanıyorsanız 65w şarj eden powerbank vardı 400 500tl galiba.

Liquid tarafından 18/Kas/21 11:18 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XKFV145/ref=ox_sc_act_title_9?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

bunu takip ediyorum ben de . 18w çift çıkış demiş ama aynı anda iki çıkışa birden veriyor mu bilmiyorum. Gerçi "İkili Port Çıkışı: 5V = 3A Max" diye bir açıklama var ki 5x3=15w çift çıkış veriyor herhalde. 140tl gibi fiyatlara düştüğü oluyor. Acil ihtiyacım olmadığından o fiyatlara düşerse alırım ama dolar böyle giderse 250tl ye düşerse alırım dicez galiba.

Ekleme: Başka bir yerde "Dual 12W output ports allow simultaneous charging of your devices – without sacrificing charging speeds. Get the fastest charging speed of 18W when charging a single device" şeklinde açıklaması var. Çift port 12w veriyor aynı anda demiş ki 5v 2.4a ile aynı anda iki telefon şarj eder demek oluyor. 18w tek telefon için de yeterli aslında tabi yeni nesil telefonlar için. 65w falan uçuk bir şey kullanıyorsanız 65w şarj eden powerbank vardı 400 500tl galiba.

ben kullanıyorum iphone 12'yi çok güzel hızlı şarj ediyor. Spigen 27w stediboost kadar hızlı olmasa da 3ampere yakın alıyor. 

şu an 189 tl amazonda tavsiye ederim. ben geçen sene 100 tl ye almıştım :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 1509 Toplam Mesaj: 26
powerbank