Powerbank Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Powerbank akacağım.

Cellular line-xiaomi-Spingen-Asus

Benim için önemli olan hızlı şarj etmesi ve bataryayı bozmaması şarj edeceğim telefon iphone minimum 2-3 kere doldursun bana yeterli buna göre hangi markayı bana önerirsiniz?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

neredeyse 6 aydır bu powerbanki kullanıyorum 3 tane girişi var 13000 mah kapasiteli.(3000 bataryan olsa en az 4 kere şarj edersin telefonunu) 1. çıkış 1 a 2. ve 3. çıkış 2.1 a birden fazla telefonla kullanmak için ideal (ileride telefonunu değiştirdiğindede güç çıkışından bataryaya zarar vermezsin) şarj süresi yaklaşık olarak 8 saat. boyutları bir telefonla hemen hemen aynı sadece kalınlığı fazla.  gücünden birşey kaybetmedi cihaz tavsite ederim 

https://www.bimeks.com.tr/urun/greentech-pb33-13-000mah-portatif-sarj-cihazi-led-fener-beyaz-150205

not:

benim telefonum note3 benden başka sürekli birlikte gezdiğim arkadaşımın lg g3 kardeşimin iphone 6si var ve şuana kadar şarj sürelerinde yada bataryalarında bir sıkıntı çıkmadı aldığım günden beri ottak kullanıyoruz.

furkiak tarafından 27/May/17 02:27 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cellular Line ve Spigen'i boşver. Üstüne marka basıp satıyorlar. AliExpress'te tonla var aynı tip.

Hızlı şarj derken zaten iPhone'da hızlı şarj yok ki ?

Sonuç olarak Xiaomi al derim. İçinde LG üretimi pil oluyor.

Ayrıca powerbankin gücüne bakıp sonra telefonun bataryasına bakıp X kere şarj eder diye hesap yapmayın.

Güç kaybı oluyor. 10.400 Xiaomi'nin asıl gücü 6.650 mesala.

mkyb tarafından 27/May/17 03:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

60 tlye hb den aldım xiaomi 10klık.

5 ve 5ste hiç sorun yaratmadı. 4 kere rahat şarj ediyor.

Olumsuz tarafı tek çıkışı var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Yalnız Hepsiburada'dadan alacak olanlar dikkat etsin çok çakma ürün şikayeti okudum. Zaten aceleniz yoksa büyük Çin sitelerinden sipariş verin gelsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

hocam gel beni dinle asus 10050 olan modeli al. pişman olmicaksın. hem çok kibar hemde 6 7 aydır kullanıyorum en ufak bir sorun çıkarmadı.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

3 - 5 aydir asus zenpower 10050 mah kullaniyorum.

Memnunum 100 tl ye vatandan almıştim.

Note 2 kullanıyorum 2.5 - 3 kez dolduruyor.kasası hem kibar hem sağlam 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Yalnız Hepsiburada'dadan alacak olanlar dikkat etsin çok çakma ürün şikayeti okudum. Zaten aceleniz yoksa büyük Çin sitelerinden sipariş verin gelsin.

Aynen beyler, hepsiburada da çok fazla çakma ürün var, parfüm vs. alayı fake satıyor. satıcıların websitesi bile yok instagramdan satan adamlar amk.

DarkFall tarafından 27/May/17 10:28 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Dostum ben Xiaomi 16K olandan kullanıyorum 1 senedir.

Çok memnunum tavsiye ederim.

İhtiyaç halinde iPhone 7 Plus şarj etmek için kullanıyorum. 2,5 saatte tamamen dolduruyor.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-16000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI16000

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Aynen beyler, hepsiburada da çok fazla çakma ürün var, parfüm vs. alayı fake satıyor. satıcıların websitesi bile yok instagramdan satan adamlar amk.

satıcı hepsiburadaydı hocam :)

bir de yorumlardan baktım zaten alanlar karekodla kontrol etmişler orjinaldi de aldım.

yoksa 70 tlye vardı çakmaymış mesela. yorumlardan anlaşılıyor.

Toplam Hit: 3661 Toplam Mesaj: 26
powerbank