Prehistorik Hayvan Beslemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Başlığı ilk okuduğumda afalladım yalan yok. Konuyu açanın nickine bakıncaya değin birkaç saniye içimden işin olasılıklarını hesap ettim. Hatta itiraf edeyim, "tohum saklama falan gibi bir şey mi lan acaba, ekiyorsun hayvan çıkıyor, yapay embriyo, var mı böyle bir şey, iddiadır ya gerçek olamaz" diye düşündüm. Ama işte Şabani Nonda reyizi görünce anladım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Harika çalışma :) Paylaşım için teşekkürler.

Tesekkurler hocam :)

Shaban Interactive Pro.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Konuya girmeden once birinin hamambocegi resmi koyup trolleyecegini dusunmustum. :)

Guzel olmus hocam.

eyvallah hocam :D

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

merak. bu yeşil perde özel bir yeşil perde mi? yoksa annemin kumaşlarından yeşil olanını kullansam olurmu?

Hocam ışıklandırma, perdeden daha önemli. Işığı doğru şekilde kullanırsan düzgün şekilde gerdiğin yeşil ve ya mavi çarsaf bile işini görür. Demek istediğim en iyisinden perde alıp da berbat sonuçlar da alabilirsin. Perdeyi iyi aydıtlanman, ortamı düzgün ışıkla doldurman ve ön plana çıkaracağın nesneyi de ayrıca aydıtlatman lazım.

Edit: Konuya gelirsek hocam arkadaki fotoğrafta diyafram kısık diyafram ile çekilmiş alan derinliği yok denecek kadr az neredeyse her yer net. Ama senin fotoğrafın net değil ve sırıtıyor. Keşke hafif grain ekleseydin fotoğrafa ya da farklı efektlerle daha bütün bir sahne oluşturabilirdin. Sağ elin gayet güzel o tokluk hissini vermiş gerçekten 3d objeyi tutuyormuşsun gibi duruyor. Bunun dışında bildiğimiz dinazor modellemelerin işte alıştık artık:D

Haklisin hocam biraz grain ve hafif bir depth of field iyi olacakti sanki. videoda yapacagim onu. bir haftaya gelir yesil perdem. Buarada yesil perde ve mavi perdedeki olay tamamen arkadasin da dedigi gibi isikla alakali. uzerinde desen olmayan mat perdeler cok iyi is goruyor. hatta karton da kullanabilirsin. fakat isigi iyi ayarlaman gerek. gerci artik video isleme teknolojisi cok gelisti isik kotu olsa bile yen cikan keying pluginleri mukemmel is goruyor.

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam web siteniz var mı ? ya da bu çalışmalarının yapım aşamasını anlattığınız bir yer ? 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hocam web siteniz var mı ? ya da bu çalışmalarının yapım aşamasını anlattığınız bir yer ? 

hocam web sitemi suanda tekrar yapiyorum. bitince ekleyecegim. onun disinda www.cgstudyo.com da tum projelerimin yapim asamasi mevcuttur. tahribatta da cogu projemin yapim asamasini paylastim.

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Tbt yaşlanıyor . Önceden olsa o arkadaki evden dino nun annesi gelirdi. 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Başlığı ilk okuduğumda afalladım yalan yok. Konuyu açanın nickine bakıncaya değin birkaç saniye içimden işin olasılıklarını hesap ettim. Hatta itiraf edeyim, "tohum saklama falan gibi bir şey mi lan acaba, ekiyorsun hayvan çıkıyor, yapay embriyo, var mı böyle bir şey, iddiadır ya gerçek olamaz" diye düşündüm. Ama işte Şabani Nonda reyizi görünce anladım.

ahahah :D hocam ne guzel olurdu ama degil mi :D yeniden dinozorlari hayata gecirmek :D Hukumetlerin insanlarla ugrasmaktan baska isleri de olurdu. enazindan dinozorlarla ugrasmaktan bizi rahat birakiralrdi.

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya hocam gözünü seveyim konulu yap artık şu videoyu bak istiosan senaryo yazarı falan bulalım sana profosyonel yeterki şöle 2 dakka civarı konulu bişey yap haywan gibi hitin olsun diyorum

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya hocam gözünü seveyim konulu yap artık şu videoyu bak istiosan senaryo yazarı falan bulalım sana profosyonel yeterki şöle 2 dakka civarı konulu bişey yap haywan gibi hitin olsun diyorum

Hocam malzeme topluyorum suanda konulu gelecek. busefer gercekten yapacagim bitane. Bilgisayarimi topladim. yesil perde ve reflektorlerin de siparisini verdim birseyler cikartacagim ortaya :D ama 2 dakikali klip tarzinda guzel bir senaryo varsa kafanda degerlendirebilirim.

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 3346 Toplam Mesaj: 24
3d cinema 4d shaban interactive dinozor