folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Prof. Zekeriya Beyaz'ın Evinde Arama

Prof. Zekeriya Beyaz'ın Evinde Arama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

tek taraflalı işleyen 'hukuk' birgün karşı taraf içinde lazım olucak

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

şimdi bazıları çıkıp bu salak da her bi boku ergenekona bağlıyo gibi şeyler diyecek biliyorum lakin sonuç kendisini zaten ilerleyen günlerde  belli edecek biz bu konuları yıllar önce konuşuyorduk bilenler le, ve değindiğimiz birçok olay gerçekten varolduğunu da gösteriyordu, bakın inanmamak isteyen adamı falan bilmem konuyu saptırıyorum ama ergenekon konusunda şu ana kadar çıkanlar ergenekonun görünen yüzü bile değil, ve konuştuğum kişilerle vardığım sonuca binaen bu adam da bu ergenekon denilen bokun adamı, buyrun sonucu yakın zamanda çıkar, ne hakareti ederseniz edin,

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

gün ortası haberlerinde gerçek ortayaçıktı.Zekeriya Beyaz,Saidi Nursi ve Fettullah gülen in kötü yönlerini içeren bi kitap hazırlıyormuş.bu kitabın taslağınada el koyulmuş.

edit: ergenekon savcısı Zekeriya Öz,Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine terfi etti.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi bazıları çıkıp bu salak da her bi boku ergenekona bağlıyo gibi şeyler diyecek biliyorum lakin sonuç kendisini zaten ilerleyen günlerde  belli edecek biz bu konuları yıllar önce konuşuyorduk bilenler le, ve değindiğimiz birçok olay gerçekten varolduğunu da gösteriyordu, bakın inanmamak isteyen adamı falan bilmem konuyu saptırıyorum ama ergenekon konusunda şu ana kadar çıkanlar ergenekonun görünen yüzü bile değil, ve konuştuğum kişilerle vardığım sonuca binaen bu adam da bu ergenekon denilen bokun adamı, buyrun sonucu yakın zamanda çıkar, ne hakareti ederseniz edin,

madem bu kadar çok şey biliyosun gidip sende ifade verde çözülsün şu ergenekon olayı

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Beğenmediğimiz herkes ergenekoncudur desinler de biz de kurtulalım boşuna kılıf uydurmaya uğraşıyolar.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

tatlim uyan saat oglenin 2'si.

su yazdiklarina bakarsak ergenekonun karakutusu sensin.

yazdigini editle yoksa birazdan seni savciliga ihbar edicem :P

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

:)))

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

unutmayın bi zamanlar tahribatta ergenekonda geçiyordu :))

bu ergenekon bu hukumettekiler ölene kadar devam eder. zekeriya beyazı zaten kimse sevmezde bu adamın kafası bu kadar çalışırmı ki ergenekondan arama yapmışlar :))

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 2699 Toplam Mesaj: 19