folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Programlama - Yazılım Eğitim Kitapları

Programlama - Yazılım Eğitim Kitapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek

Kitaplar zamanında tarafımdan alınmıştır. Hepsi orjinal bandrollüdür ve en ufak katlanma hasar yırtık eksik sayfa yoktur.

Birileri faydalansın diye hepsini set halinde satmaktayım. 

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-film-toplu-satis-yazilim-egitim-kitaplari-net-165704608/detay/

I Love Software , Software is a life...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

c# ile linux işletim sistemi vs. kitapları set halinde kimsenin alacağını sanmıyorum hocam.

Tek tek satmak istersen c# ve mvc kitaplarının fiyatını alabilirmiyim ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

bunların e-book halleri yok mudur hocam? meşaketli olmuyor mu kitaptan oku pcde işle

direk e-book ile takip edilse daha yararlı olmaz mı ?

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

c# ile linux işletim sistemi vs. kitapları set halinde kimsenin alacağını sanmıyorum hocam.

Tek tek satmak istersen c# ve mvc kitaplarının fiyatını alabilirmiyim ?

açıkcası ben aldım :) en kötü bilgi sahibi olmak adına aldım ;) Biride alır diye düşünüyorum. 

Tek tek ve/veya parça parça satmaya kalktığımda onunla uğraşacak gücüm zamanım yok malesef :( 

İsteyen olsun linux u göndermem :) 

YAni kusuruma bakma hoşgör beni ama komple vermek istiyorum :( 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı

bunların e-book halleri yok mudur hocam? meşaketli olmuyor mu kitaptan oku pcde işle

bilmem bir bak araştır ebook ları varmı yokmu :) bana sorman anlamsız ama değil mi ? 

wallahi vakti ile aldık klasik asp 3.0 bile var ozmnlar ebook nedir denildiğinde yenilirmi diye karşılık alınıyordu ;) 

Bu kişinin kendisi ile alakalıdır aslında ;) bunca kitabı ebook şeklinde pc den okumaya kalkarsan göz gider ;) göz dayanmaz ;) Birde kitap okuma alışkanlığıyla ilgili herhalde ;) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

valla çok güzel arşiv objective-c den .net in en ince konusuna dek bir sürü kaynak, ben kitap üstünden çalışmam ama ilgilisinin kaçırmaması gerek böyle bi arşivi.. tabi tek tek veya konulara göre set set satılsa her 2 taraf için daha iyi olacağı düşüncesindeyim..

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı

php/mysql türkçe kaynakları pdf olarak arşivlemiştim zamanında masaüstünde duruyordu açmaya üşeniyordum ama kitapları alınca çekmeceden alıp çıkarıp göz atmak daha zevkli oluyordu kitap daha makbuldür bence :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hevesini kırmak istemem ama kimse böyle karman çorman şeylere 850 lira vermez hocam.. parça parça satmak zorunda değilsin ama böyle toptan yapmak yerine paket halinde sat

mesela masaüstü yazılımcılık ile olanları topla ve fiyat belirle ilan aç, web ile ilgili olanları topla ilan aç, sertifika ile ilgili olanları topla ilan aç, linux ile ilgili olanları topla ilan aç. en azından kişi kendi ilgi alanına göre seçme şansı olur. benim ilgi alanım geniş olduğu halde bu kitapların genişliği aşar....

kütüphane tarzı bir şey olsa satın alır ancak, onun dışında kimse 850 lira verip de alacağını düşünmüyorum.. sen bile adım adım aldın.. bu kadar kitap sahibi sana toptan satsalardı hepsini (almış olduğun kitaplar bi  de bunlar), alır mıydın? almazdın... yine de senin bileceğin iş

iyi satışlar

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hevesini kırmak istemem ama kimse böyle karman çorman şeylere 850 lira vermez hocam.. parça parça satmak zorunda değilsin ama böyle toptan yapmak yerine paket halinde sat

mesela masaüstü yazılımcılık ile olanları topla ve fiyat belirle ilan aç, web ile ilgili olanları topla ilan aç, sertifika ile ilgili olanları topla ilan aç, linux ile ilgili olanları topla ilan aç. en azından kişi kendi ilgi alanına göre seçme şansı olur. benim ilgi alanım geniş olduğu halde bu kitapların genişliği aşar....

kütüphane tarzı bir şey olsa satın alır ancak, onun dışında kimse 850 lira verip de alacağını düşünmüyorum.. sen bile adım adım aldın.. bu kadar kitap sahibi sana toptan satsalardı hepsini (almış olduğun kitaplar bi  de bunlar), alır mıydın? almazdın... yine de senin bileceğin iş

iyi satışlar

doğru diyorsun mantıklı konuşuyorsun , aynı şeyleri CEO nun teklifinden sonra düşündüm . ama inan kitapları gruplayıp ilanlarını girmek bir ızdırap bana üşengeçlik desemde yeridir. Ağırlıklı .NET kitaplarıdır.Arada bir adet photoshop var bir adet linux os var bir iki adet de obcjt. C ios prog. var aslında pekte ayrı kulvarlar sayılmaz .

Bir müddet sonra bu şekilde satılmaz ise dediklerini uygulayacağımı öyemek istedim :) Ama önceliğim dediğim gibi set halinde satılabilmesi için çaba . 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

850 çok fazla bunlara , ayrıca tamamını almak isteyecek birini bulmak da zor. bence bu kitapları tek tek ve şu anki etiket fiyatlarını dikkate alarak satmaya çalış. 

herşeyin bir şeyi vardır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı

850 çok fazla bunlara , ayrıca tamamını almak isteyecek birini bulmak da zor. bence bu kitapları tek tek ve şu anki etiket fiyatlarını dikkate alarak satmaya çalış. 

aslında şuan ki etiket fiyatlarının altına ( yani dikkate alarak) hepsine bir fiyat biçtim :) 

Tek tek satış konusu bir müddet daha rafta kalacak gibi görünüyor . 

Teşekkürler. 

Toplam Hit: 2131 Toplam Mesaj: 17