folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programlama Öğrenmek İstiyorum

Programlama Öğrenmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

"Programmer" isimli mürid'in konularına bak, oradaki yazanları oku, AMA Programmer'in yaptıklarını yapma. Yeteri kadar şey yazıldı onun başlıklarında bu konu hakkında.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

ilk önce algoritmaları öğren sonra dillere geçiş yap , web programlama öğreneksen eğer  html'de fazla kasma php+mysql+javascript konularında bol bol örnekler yap.

....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar söylemişler zaten.

-İlk olarak html öğrenmelisin.

-sonraki adım css ve js olmalıdır. Js şart değil ama işine çok yarar.

-css ten sonra php veya asp.net öğrenmeni tavsiye ederim. Bunları öğrenirken zaten mysql öğrenmek zorunda kalacaksın.

html yi ve css i internette birçok dökümandan yada görsel anlatımdan yararlanarak kısa sürede öğrenirsin. Css te uzamnlaşmak istersen o başka tabi.

Diğerleri için biraz dökümanlarla ilgilendikten sonra ufak ufak alıştırmalar yap ve o arada kursa git. Tavsiyem bu olur.

Veya imkan varsa web programlama ile uğraşanların yanında takıl...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 2039 Toplam Mesaj: 14