Promil Olayi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    googledan hangi ickinin ne kadar promil cikarttigini bulabilirsin bi duble raki, 2 bira, bi kadeh viski .... 50 promile tekabul ediyo.ama sohbet uzunsa etkisi azalir illa ki ama.vericegim bilgi cok farkli.hic bi sekilde trafige alkollu cikmanizi onermem ama oldu ki zorda kaldiniz ve gece arac surmeniz gerekise soyle yapabilirsiniz.ama bu soyledigim sey sadece gece olmak sartiyla gecerlidir.o geceyi tumuyle karakolda ve adli tipta kalarak geciriceksiniz ama ehliyeti de kaptirmazsiniz bu yolla.polis durdurdu ve hafif alkollusunuz.ufle cihaza diyecek ve siz de uflemek istemiyorum adli tipa gitmek istiyorum diyin.adli tipa gidince kan ornegi almak isteyecekler sizden ama ellerinde bununla alakali bi mahkeme karari olmasi gerekiyo.ancak insanlar bilgisiz oldugu icin doktora direk kan veriyolar.doktora direk sunu soyluyosunuz benden kan almaniz icin elinizde mahkeme karari var mi.ben bu sekilde kan vermem.zaten doktor da sizin elinizi kolunuzu baglayip kan almaya calisamaz.igneyi kola izinsiz batirmaya hic bi doktor risk almaz.meslegini yakar boyle bisey yaparsa zaten.gece genelde saat 10 sonrasi nobetci mahkeme yoktur.nobetci savcinin da kan alin deme yetkisi yok.bu yuzden sabahi bekleyecekler ve mahkemeden kan alinmasi icin talepte bulunacaklar.bu sure de 9 saati bulur.boylece alkolun etkisi zaten gecer kimsede ceza uygulayamaz.

adamlar oturmuş sistemin bug ını bulmuş tebrik etmek lazım :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    ne kadar doğru bilmiyorum ama kontrolden biraz önce
    naneli sakız çiğnemek promilde düşüşe Sebep oluyomuş. Müridlerden duyan bilen vardır belki

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    spectator bunu yazdı
    ne kadar doğru bilmiyorum ama kontrolden biraz önce
    naneli sakız çiğnemek promilde düşüşe Sebep oluyomuş. Müridlerden duyan bilen vardır belki

yok hocam bi halta yaramıyo.. mintmiş first duo trio ymuş faso fiso.

hoş ülkemde o işin bile ne kadar hakkıyla yapıldığı tartışılır.

müridenin dediği gibi kolonyalı mendil bile seni içeri tıktırabilir..

yılbaşında bi eleman duruma itiraz edip çocuguna üflettiriyo 75 promil alkollü çıkıyor..

takılmayın bu kadar.

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    googledan hangi ickinin ne kadar promil cikarttigini bulabilirsin bi duble raki, 2 bira, bi kadeh viski .... 50 promile tekabul ediyo.ama sohbet uzunsa etkisi azalir illa ki ama.vericegim bilgi cok farkli.hic bi sekilde trafige alkollu cikmanizi onermem ama oldu ki zorda kaldiniz ve gece arac surmeniz gerekise soyle yapabilirsiniz.ama bu soyledigim sey sadece gece olmak sartiyla gecerlidir.o geceyi tumuyle karakolda ve adli tipta kalarak geciriceksiniz ama ehliyeti de kaptirmazsiniz bu yolla.polis durdurdu ve hafif alkollusunuz.ufle cihaza diyecek ve siz de uflemek istemiyorum adli tipa gitmek istiyorum diyin.adli tipa gidince kan ornegi almak isteyecekler sizden ama ellerinde bununla alakali bi mahkeme karari olmasi gerekiyo.ancak insanlar bilgisiz oldugu icin doktora direk kan veriyolar.doktora direk sunu soyluyosunuz benden kan almaniz icin elinizde mahkeme karari var mi.ben bu sekilde kan vermem.zaten doktor da sizin elinizi kolunuzu baglayip kan almaya calisamaz.igneyi kola izinsiz batirmaya hic bi doktor risk almaz.meslegini yakar boyle bisey yaparsa zaten.gece genelde saat 10 sonrasi nobetci mahkeme yoktur.nobetci savcinin da kan alin deme yetkisi yok.bu yuzden sabahi bekleyecekler ve mahkemeden kan alinmasi icin talepte bulunacaklar.bu sure de 9 saati bulur.boylece alkolun etkisi zaten gecer kimsede ceza uygulayamaz.

vay arkadaş bu olay gerçek mi? hukuçu mürid varsa bilgilendirsin bizi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    adliye calistigim icin biliyorum ayrica cmk 78. Maddeye bakarsaniz bi kisiden kan alinmasina anca hakim izni gereklidir.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

ölmezseniz arkadaşın yazdıgı yöntemi uygularsınız.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bünyeye baglı o promilin yüksek cıkması .. cezalarıda baya agır amk 2 yıl ehlıyetı alıyorlar 650tl para cezası felan var .. yolları bılıceksın bence polisin oldugu yerlerden gıtmıceksın . bızım arkadas alkollu sekılde kaza yaptı arabayı pert ettı alkol oranı dussun dıye bı arkadas nanelı seker felan yedırdı dahada yukseldı promil :D

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 2055 Toplam Mesaj: 18