folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Promosyon Airdrop Paylaşımı

Promosyon Airdrop Paylaşımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    tajdin bunu yazdı

yeni bir thodex vakası gibi geliyor gözüme neden binlerce insanlara bedava para veriyorlar ?

Çok bakmadım ama genelde borsalar verdikleri parayı çektirmez belli bir miktara kadar. İşlem yapmak için verir, işlem yapanlarda kaybeder yine borsada kalır para 

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bitmex e 5 dolar attımda sonra ne yapıcam onu anlamadım hiç anlamıyorum bu işlerden

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

güvenemiyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Bitmex e 5 dolar attımda sonra ne yapıcam onu anlamadım hiç anlamıyorum bu işlerden

Bende anlamadım hocam buy market dedim bi kaç kez :D

Şu kırmızı yeşil olunca pozisyonu kapatacağız heralde. (Ekranı paylaştım yanlış birşeymi yaptım acaba)

Edit: 200 lira karla pozisyonu kapattım.

Bakalım verecekler mi 100 dolar :)

DE5TROY3R tarafından 18/Eki/21 13:22 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Promosyon yönlendirme linkine tanımlı olan linklerden üye olmanız gerekiyor.Siteye normal girip üye olununca aktif olmuyor.Bazı uygun eski hesaplarada promosyon tanımlanmış.Mail geçmişini kontrol ederek tanımlanmışsa, eski hesapdan da devam edebilirsiniz.

FTX borsasından komisyonsuz minimum 0.0001 btc( 6 dolar civarı yapıyor) gönderebiliyorsunuz.FTX nasıl para gönderebilirim derseniz Tron koinin withdrawında çok düşük komisyonlar var.En uygun yöntem bu gibi :)

Bitmex eski senelerde çok yüksek hacim gören borsalardan biriydi.Kimlik doğrulaması yapmadan yıllardır yoluna devam ediyordu.O zamanlarda Abd yede kafa tutmuştu.Yakın bir zamanda ABD SEC Bitcoin Futures ETF yi onayladı yasal zemine çekti.Bitmex de buraya ayak uydurmaya çalışıyor.

Up adamlar yoğunluk nedeniyle promosyonu bitirmiş :) bu gün 13.00 kadar olan kayıtları kabul edeceklermiş.

Wort tarafından 18/Eki/21 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

cülcülün işi ise uzak durun.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Konuyu promsyon paylamı olarak devam ettirelim.

Thodex vakası gibi olmazsa bitci.com kyc yapana 100 lira veriyormuş.Güvenen bakabilir.

https://www.bitci.com/duyurular/bitci-hediye-kampanyasi

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Konuyu promsyon paylamı olarak devam ettirelim.

Thodex vakası gibi olmazsa bitci.com kyc yapana 100 lira veriyormuş.Güvenen bakabilir.

https://www.bitci.com/duyurular/bitci-hediye-kampanyasi

bitci ile ilgili çok şüphelerim var. geçen bikaç yerde yazdım, koskoca holding var arkasında bişi olmaz diye geçiştirici cevaplar verenler oldu.

umarım o holding arkasında durur. yoksa çok garip hareketler gördüm, dikkatli olun derim.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Bitmex yıllardır yüksek hacimlerde işlemler yapılar bir borsadır. Thodex ne alaka onu anlamadım :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Coinbase de basit bi kaç test var. Onları çözünce yaklaşık 280 Tl kadar veriyor. Hesabınızın onaylı olması gerekmektedir. 

Toplam Hit: 11834 Toplam Mesaj: 93
bitmex promosyon