Protein Tozu Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

selam hocalar,

son bir kaç aydır spora ağırlık veriyorum, ve bir kaö spor takviyesi almak istiyorum biraz daha büyümek için. Kullandığım iki ürün aşşağıda ;

optimum  mega size bcaa 1000caps

optimum creatine 

muscletech Test HD testosterone

Fikir almak istediğim bir ürün var,

100% whey optimum protein mi alayım yoksa;

Ultimate nutrition isomass extreme gainer mı alayım ?

bu ürünleri kullanan var mı ? Tavsiyede bulanacak arkadaş var mı ? Yada BCAA, Creatine ve Testosterone den başka daha güçlü önerebilceğiniz ürün var mı ?

boy 1.76 kilo 72 yaş 24

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Kullandigin urunler hakkinda ne ise yaradiklari ve nasil kullandigini aciklar misin. Boyumuz ve kilomuz neredeyse ayni bu yuzden yazdiklarin benim icin onemli. Ben sadece spor sonrasinda 1 serve 100% whey optimum protein kullaniyorum. 1 ay once kullanmaya basladim. Bir arkadasim tavsiye ettigi icin kullaniyorum.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

bikere hocam supplementlerle testo tetikleyemez artıramazsın bunu hormon takvıyelerı ıle bıle yaptıgında guclukle kazanırken kıcı kırık supplement sendeki testoya hıcbı etkısı olmaz testo supplementı tamamen çöp .

yanlış görmedıysem orda gainer ile protein tozunu mu kıyaslıosun bu tıpkı şuna benzer kilo vermek için kosmalımıyım yoksa oturup yaş pastamı yemeliyim 

açıkcası supplement olarak işe yarabilir denilen şeyler bcaa kreatin birde ekstra enerji veren pump saglayan şeylerdir gerisi growthmus testoymus bilmemne envai şey cıkardılar hepsi para tuzagı, diğer konu hiçbir olympia sporcusu ve çogu lisanslı sporcular bile protein tozu da kullanmaz onun yerine dogal protein herzaman birinci tercih olmalıdır bugun bi protein tozu 250 lira ona dunyanın tavugu yumurtası çökelek peynırıdır şu bu alınır acıkcası. Kısaca takviye olarak benım tavsiyem bcaa kreatin al ha param var diosan ekstra bide enerji veren birşey alabılırsın.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Bcaa ve creatıne aldım hocam,

mass gainer ı tavsiye ediyormusjn şimdi ? Onuda alayım mı

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Bcaa ve creatıne aldım hocam,

mass gainer ı tavsiye ediyormusjn şimdi ? Onuda alayım mı

gainer kg almak icin sadece protein icermiyor kg sorunun varsa al mass gainer iyi ben hardline pro gainer aldim gelcek bakalim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Dersimize giren prof nefrolog hocamız vardı şu sporcu ürünlerinden kesinlikle uzak durun dedi , önemli böbrek ve karaciğer sorunlarına yol açıyor diye vurgulamıştı.

Hocam bimden ton al 2 lı ton (160grx2) 7 tl 1kg tavuk gögsü 13 tl  spordan önce 1 kutu tonu salatayla yanına 1 bardak sütte dik git sporunu yap gelıstede yarım kılo gogus pişir salatayla göm 1 tabak yogurdu göm yeter sana yukarda saydıgın bcca proteın falan fılıan doğal değil.Belki yavaş gelişirsin ama sağlam gelişirsin.Ayda bunlara 200 tl bile gıtmıyor.

Spordan hemen önce 1 elma veya muz tavsiyemdir gece uyumadan öncede meyve atıstrıp uyursan sabah çok dinç uyanırsın.

d3lete tarafından 15/Şub/17 21:53 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Kas kütlene göre bence bunlar gereksis

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı

Dersimize giren prof nefrolog hocamız vardı şu sporcu ürünlerinden kesinlikle uzak durun dedi , önemli böbrek ve karaciğer sorunlarına yol açıyor diye vurgulamıştı.

Hocam bimden ton al 2 lı ton (160grx2) 7 tl 1kg tavuk gögsü 13 tl  spordan önce 1 kutu tonu salatayla yanına 1 bardak sütte dik git sporunu yap gelıstede yarım kılo gogus pişir salatayla göm 1 tabak yogurdu göm yeter sana yukarda saydıgın bcca proteın falan fılıan doğal değil.Belki yavaş gelişirsin ama sağlam gelişirsin.Ayda bunlara 200 tl bile gıtmıyor.

Spordan hemen önce 1 elma veya muz tavsiyemdir gece uyumadan öncede meyve atıstrıp uyursan sabah çok dinç uyanırsın.

Hocam iyi hoş da bu adam ne zamana kadar kullanacak? İnsan bir yerde sonra pes ediyor ve bıkıyor sürekli sürekli,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    d3lete bunu yazdı

1.5 yıldan beri spor yapan biri olarak 3 kutu protein tozu bitirdim.

faydası ise benim için sıfır oldu.

protein tozu almadan güzel bir beslenme ile aynı vücudu yapabilir miydim ? tabikide...

bu ürünler şişirmeden, gazdan başka bir şey değil.

üzerinde yazan protein karbonhidrat oranları doğru bile değil.

spordan sonra yarım saat içinde 30 gram protein alıcak şekilde beslenebilirsiniz.

gece yatmadan önce de casein niyetine 100-150 gram lor peyniri yiyebilirsiniz.

lor peyniri sindirimi zor bir besin olduğu için gece 7-8 saat aç kalan vücudunuzu dengeler.

bunlara paranızı harcayacağınıza tavuğunuzu, bulgur pilavınızı, yumurtanızı, yulaf ezmenizi eksik etmeyin, kaslarınızı en az 3 gün çalıştırın ve 7-8 saat uyuyun.

ayrıca zorda kaldığım zaman 2 kutu ton balığı tüketiyorum spordan sonra ben de...

spor öncesi karbonhidrat spor sonrası protein mutlaka sağlam alın...

meyve ve kuruyemişi genelde ara öğün olarak alıyorum...

ayrıyetten haftanın 7 günü tavuk, et yemeyin. bu kadar et zararlı. haftanın 4 günü et alıyorsanız 3 günü sebze yiyin.

özellikle göğüs, bacak ve sırt günlerimde ete yükleniyorum...

angelofhope tarafından 15/Şub/17 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Piyasadaki en iyi proteinlerin arastirmasini yapinca toplam  tlik bir masrafi cikti..Bu sebeple demek istedigim spor yapiyorsan kesinlikle en iyi protein v.b kullanman lazim....

HAydi rast gele..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

EDIT

TheColtfire tarafından 16/Şub/17 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
Toplam Hit: 1481 Toplam Mesaj: 12
gym work out spor protein supplement