folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder PS5 Dijital Sürüm / Pes21

PS5 Dijital Sürüm / Pes21

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba

Geçtiğimiz hafta internet üzerinden PS5 siparişi verdim, dalgınlıkla dijital sürümünü almışım. İade için başvurdum kutu açıldı diye saçma bi sebeple red geldi. Şimdi sorun şu; playstation kafe işletiyorum ve ps5'de sadece fifa22 ve pes21 yüklemem yeterli olacak. Ancak pes21 ps storedan kaldırılmış o yüzden indirilemiyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Daha önce ps hesabına pes21 yükleyen birinin hesabını kullansam (öyle biri bulsam) olur mu? Birde internet bağlantısı olmadan oyunları yükledikten sonra oynayabilir miyim?

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

evet internet olmadan oyunları oynarsın,

eğer hesapta pes21 olan birini bulursan kurulur diye düşünüyorum çoğu ps4 oyunu bende sorunsuz çalışıyor.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500
    circuit500's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

En güzeli dijital hocam. DVD satan yerel dolandırıcılar yüzünden oyun fiyatları hiçbir zaman düşmedi. Dolar 1 TL iken bile %100 kar koyuyolardı. PES21 gibi aşırı boktan bir oyunu oynamak isteyen adam varsa zaten zevksizliği, oyundan anlamadığı için cafeden atın.

Tuğra
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    circuit500 bunu yazdı

En güzeli dijital hocam. DVD satan yerel dolandırıcılar yüzünden oyun fiyatları hiçbir zaman düşmedi. Dolar 1 TL iken bile %100 kar koyuyolardı. PES21 gibi aşırı boktan bir oyunu oynamak isteyen adam varsa zaten zevksizliği, oyundan anlamadığı için cafeden atın.

ticaret öyle olmuyor hocam işte :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500
    circuit500's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı
    circuit500 bunu yazdı

ticaret öyle olmuyor hocam işte :)

PES21 oynayan adam dükkanın bereketini kaçırır hacım. Benden söylemesi. Diyeceğim bu kadar.

Tuğra
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Ben de XBox Series S için GTA5 oynamanın yolu var mı diye sorayım.

Kütüphaneden kaldırılmış, Microsoft Store da yanlış hatırlamıyorsam 500₺ ile satılıyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500
    circuit500's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam bizim çocuklar GTA V oynarken el kadardı şimdi eşek kadar oldular. Ucuza satılıyo zaten her yerde. 

Tuğra
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Geçtiğimiz hafta internet üzerinden PS5 siparişi verdim, dalgınlıkla dijital sürümünü almışım. İade için başvurdum kutu açıldı diye Bu kısmı halledebılırsen belkı ısın cakar .d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500yedek
    circuit500yedek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam kusura bakmasın ama bence kandırmışlar. Dijital sürüm ne alaka amk? 15 güne kadar alması lazım. Tüketici hakem heyetine gidip Ahmet Çakar'ı bulup benden selam söylesin. İşi tamam.

circuit500yedek tarafından 26/Haz/22 21:11 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    circuit500yedek bunu yazdı

Hocam kusura bakmasın ama bence kandırmışlar. Dijital sürüm ne alaka amk? 15 güne kadar alması lazım. Tüketici hakem heyetine gidip Ahmet Çakar'ı bulup benden selam söylesin. İşi tamam.

Üslup yanlış ama bilgi doğru. Cep telefonu bile sipariş edip işimi görmediğini fark ettiğimde iade süresi dolmadan göndermişliğim var. Şansını deniyor ya tutarsa diye yok paket açılmış yok sim kart takılmış, yasa belli, hepsiburada falansa biraz reklam yap iade alırlar. Şikayetvardan falan da yürü hesap varsa ekşiye de yaz

...said addicted.
Toplam Hit: 1273 Toplam Mesaj: 11
ps5 fifa22 pes21