folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Psd Ücreti İle Css E Dökülecektir

Psd Ücreti İle Css E Dökülecektir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar zaman olayımdan dolayı yine forumda SRCN adlı arkadaşımın yaptığı psd (web sitesi tasarımı ) css e dökülecektir. Resim yukarıda

Acil olarak css i almam lazım, 

Yapabilecek arkadaşlar için referans aramıyorum, ama gidipte psd2tocss.com gibi yada photoshop un direk css e dökme yerinden dökecekse hiç

yaklaşmasın ne css tasarımını kullanırım nede ücretini tarafına yollarım

Peşin peşin söylüyorum.

Css ler derli toplu olacak 100 lerce div istemiyorum, yapılacak iş deve değil bunu alttaki resme bakınca anlayacaksınız zaten.

Örnek css : videoixir.com a bakabilirsiniz, bunuda dışarı yaptırdım ben .. Adam şimdi musait değil yapabilecek varsa burdan bu yardımı ücretiyle bekliyorum.

Mesela yukarıda facebook,twitter yerleri var gidipte table a dökmesin ul ve li lerle almalıyım, yada orta haberler bölümü var aynı şekilde ul ve li lerle almalıyım.

İşi alacak arkadaşı o rahatsız olmaz ise eğer telefonla arayıp daha ayrıntılı bir bilgi vereceğim.

İşin ücretini ayın 1 inde sitenin ücretini alınca direk banka hesabınıza eksiksiz bir biçimde yollayacağım.

Ücret olayını takmayın kafanıza kesinlikle veririm yani, Örn : SRCN arkadaşımıza sorabilirsiniz, yada cosmic, yada fatih adlı müridlerimize adımı söylemeniz yeterli olacaktır.

Yapan arkadaşın işini beğenirsem bundan sonraki tasarımların css e dökme işlemleri için beraber çalışabiliriz.

Saygılarımla, Erdem UZUN Tel : p.m le verilecektir.

Fiyat teklifinizi özel olsun isterseniz p.m ile yada burdan yazabilirsiniz.

Fiyat için uçuk şeylerle gelmeyin :)) piyasayı daha önce yaptırdığımdan dolayı biliyorum, 

Örnek : videoixir.com 1 ana sayfa + 4 farklı içerik sayfasını 100 tl ye yaptırdım (Css e döktürdüm) burda sadece tek sayfa istiyorum o yüzden uçmayın.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

pm attım

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

GoldenBoy'u kaçırma hocam. :) 

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

A'dan Z'ye bu adamın herşeyine kefilim ben sağlam adamdır. Adamın özüdür. .Ben kişisel problemlerimden dolayı sadece PSD tasarımı yapıp verdim kendisine yoksa tamamlardık.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:
    -----------------------------

A'dan Z'ye bu adamın herşeyine kefilim ben sağlam adamdır. Adamın özüdür. .Ben kişisel problemlerimden dolayı sadece PSD tasarımı yapıp verdim kendisine yoksa tamamlardık.

Allah razı olsun Sercan cım :)) sen problemlerini hallet daha çok işler yapacağız senle bu piyasada :))

p.m lere cevap atıyorum hemen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:

GoldenBoy'u kaçırma hocam. :) 

eyvallah hocam :)

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:

her yerde birbirinizi övüyorsunuz göze batıyo böyle bu ne ya birbirni övüp duruyolar diyorum abartı gibi :)

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Liquid bunu yazdı:

sRcN bunu yazdı:

her yerde birbirinizi övüyorsunuz göze batıyo böyle bu ne ya birbirni övüp duruyolar diyorum abartı gibi :)

Diğer konudan mı geldin sen buraya bakim, 

Gözüne batmasına üzüldüm :) kusura bakma göze batmayız bir daha :)) Pardon...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

adobe muse la yap hocam :) 

hayırlı işler hocam 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Liquid bunu yazdı:

sRcN bunu yazdı:

Göze batacak bir şey yok burada tanıştık Erdem ile bir banner işinde ardından çok samimi olduk sağlam taş gibi adamdır. Alışveriş konusu altında bu adam adam gibi adamdır diye olumlu bir yorum yazarsan alışveriş yapmayı düşünen insanlarda olumlu düşünmeye başlarlar o CSS' e dökülmesini istediği tasarımı Erdem' e ben verdim bu adam gerçekten adam gibi adam da her yerde derim. Göze batacak birşey yok yamuk birinin altına imzamızı atmıyoruz sağlam karakterli bi adamın altına imzamızı atıyoruz. 

Edit: Bu arada Muse bildiğim kadarıyla PSD' yi CSS' e dökmüyor sıfırdan tasarımlar için kullanılıyor. Div yerine Table yöntemine başvuruyor diye hatırlıyorum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Bu yazıyı yazıp hortlatmamın nedeni, 

GoldenBoy a güvenebileceğinizi bildirmek istememdir, hem temiz çalışıyor hemde çok hızlı çalışıyor.

Referans olarak ileride bir gün yaptığı işleri kontrol etmek isterseniz ( hem onun hem benim ) bu yazıyıda okuyacağınızı düşündüğümden ekliyorum.

Ayrıca GoldenBoy a yaptığı işin karşılığıda ödenmiştir. (03.02.2012 hoş araya cumartesi pazar girdi EFT de biraz bekledi ama olsun)

Tekrardan konu hortladığı için kusura bakmayın..

Saygılarımla, Erdem UZUN

Toplam Hit: 2230 Toplam Mesaj: 14