folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ptt Kargo Dan Sakının

Ptt Kargo Dan Sakının

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla iyi macera:))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bir keresinde akşamüstü adana'dan teslim ettiğim mal ertesi gün öğle saatlerinde ankara'daki bir müridin eline geçmişti.  Bir keresinde de adana'dan mersin ptt'ye 2 günde anca geliş kaydı yapılabilmıştı. Belli olmuyor ama genelde iyi.

Fatih tarafından 13/Ağu/12 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Birinde PTT'yle laptop gönderdim, ulaştığında açılmış ve ekranında çizik vardı. O son oldu elektronik eşya gönderişim.

Ama çok ucuz cidden, kıyafet falan gönderirseniz koca bir paket 5-6 liraya gidiyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    Ptt kargodan memnun kalan bir tek ben miyim yahu :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=nJLY4v6TlQA Tüm kargo mağdurlarına gelsin o zaman.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

o bişeymi ankara-eskişehir arası aps ile mektup yolldım 9 günde gitti

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perize
    perize's avatar
    Erkek

her şeyden önce türkiyenin her yerine belli ölcülerde tek tarife üzerinden taşıyorlar ve bu fiat diğer sirketlere göre %100 daha hesaplı ,,,ortalama teslim süresi 3 gün ile 5 gün arası bu süre fiatla karşılaştırdığımızda oldukca uygun,,taktir sizin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

az daha sabredin. ptt de özelleştiriliyor. normal kargo ücreti normal zamanda yollarsınız artık ondan sonra.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Hakkinen bunu yazdı

sony vaio laptop almıştım yurtiçi ile gelecekti. aradım ne alemde diye subede aractan indiriliyor dediler. subede 5 dakka uzaklıktaydı tmm ben gelir alırım dedim. gittim. baktım bilgisyarları laptopları yazıcıları felan pat küt atıyorlar kamyondan. dedim abi siz napıyosunuz bunlar elektronik eşya dikkat edin biraz. dedi içinde fısfıs var bişey olmaz. tmmda dedim kamyondan aşağı haşşş diye atılmaz ki dedim kavga çıkacaktı.  ondan sonra bu tur eşya geleceği zaman şubeye gidiyorum takip ediyorum.

almanyaya garantiye tüfek yolluyorum, işlemlerini yaptırdım verdim elemana, adam eşşek kadar kırılabilecek eşya yazısına baktıktan sonra arabaya "GÜÜÜMM diye vurarak attı. benim de kafa attı da bişey yapmadım adama fazla. 

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

az daha sabredin. ptt de özelleştiriliyor. normal kargo ücreti normal zamanda yollarsınız artık ondan sonra.

aslında devlet kurumu olunca daha az para vermiyoruz. o kargoda çalışaların masrafları ve maaşları ödediğimiz vergilerden çıkıyor. yan aslında ptt kargo kullanmasak da paramız gidiyor ptt kargoya.   özelleştirilmesi daha iyi.  en iyisi kargo firmalarından alınan vergilerin azaltılması ve bu sayede yeni kargo firmalarının açılmasıyla rekabet oluşturulması.

Fatih tarafından 13/Ağu/12 23:37 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 9666 Toplam Mesaj: 42