folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pubg Lite Çıktı

Pubg Lite Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

betada olan fakir pubgsi iki gün önce çıktı konusunu göremedim açayım dedim, denedim güzel olmuş hafif mobil hafif PC tadında bir oyun. Oynayacaklar bu konu altinda toplaşalım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Clienti indirip facebook ile giriş yapabilirsiniz.

https://lpc-dl.playbattlegrounds.com/installer/PUBG-Lite-Setup.exe

indirip kurduktan sonra tekrar oyunu indir demeniz lazım.

Bende indirdim kurdum ama daha oynayamadım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

güzel gibi ama oto loot yapmıyor ayarlarda da göremedim. Böyle bi özellik var mı yoksa manuel mi alıcaz silahları mermileri

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenShark
    GoldenShark's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

güzel gibi ama oto loot yapmıyor ayarlarda da göremedim. Böyle bi özellik var mı yoksa manuel mi alıcaz silahları mermileri

oto loot sadece mobil pubg için. lite versiyon pc versiyonunun düşük sistemlisi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Kesinlikle cok iyi. Direkt sildim emülatörü. Ne kasıyor ne saçma buglar var.

Duo modu suanda yok, bu da gelse cok iyi olacak.

Ek olarak işaret fisegi yok :))

biri tarafından 26/May/19 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

Ben de Mobile Emülatör'den gelenlerden oldum. Steam PUBG çok zor gelmişti, iade etmiştim. Fakat bunda ufak detaylarla "kullanışlılık açısından" güzelleştirilmiş oyun. Grafikler, mekanikler Steam PUBG gibi. Silah ses yönleri, araç sürüşü vs. mobil gibi olmuş. İyi de olmuş.

Oynamak isteyen olursa tuurulz ismimden beni takip edebilir. (Arkadaşlık sistemi yok) Çevrimiçi denk gelirsek oynarız. :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Kesinlikle cok iyi. Direkt sildim emülatörü. Ne kasıyor ne saçma buglar var.

Duo modu suanda yok, bu da gelse cok iyi olacak.

Ek olarak işaret fisegi yok :))

Emulatorden kat ve kat iyi, orjinalinden bi tık dusuk. Ama orjinalini oynayan arkadaşlarım da akıcılığı nedeniyle girip bunu oynuyor. Ufak bir ses bug var onun düzeltilmesi lazım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

oyunu indirdim, launcher herşey güncel, driver'lar vs. lakin başlat dediğimde çalıştır'da kalıyor.  Dosya konumundan açıp orda pubgexe'yi çalıştırdığımda da resmi pubg karakterinin göründüğü ekranda kalıyor. bu sorunla karşılaşan çözümü vs bilen var mı ?

edit : sistemim 16gb ram, rx 570, i5. amd driver son sürüm, dx 12 yüklü bir de netframework 4.5 yüklü

KotomineKirei tarafından 26/May/19 02:36 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

bende oyuna girince mouse istedigim yere tiklamiyor, sanki ekranda onar santim sol ve yukaridaki bir noktada mouse isareti var ben mouse oynattikca ayni sekilde hareket ediyor o neredeyse ona tikliyor ekrandaki mouse isareti tiklamiyor. pencere modunda duzeliyor ama pencere modu igrenc. pencere etrafina tiklayinca oyun disi yerde mouse tiklamis oluyor bu sefer oynanmiyor masaustu sag tik acilior falan..

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Oyun tam 3 kisi kalmisken kapandi ondan once de ara ara kapandi 20 dk da 4 kere falan kapandi/ Bot dolu oyun zaten Genel olarak  ÇÖP

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Oyun tam 3 kisi kalmisken kapandi ondan once de ara ara kapandi 20 dk da 4 kere falan kapandi/ Bot dolu oyun zaten Genel olarak  ÇÖP

Mobile da başta bot doluydu oyuncu geldikçe kaldırırlar 

Toplam Hit: 2563 Toplam Mesaj: 15
lite pubg