Puslu Kıtalar Atlası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Amat ile başladım. Başta sarmasada bir süre sonra hikayenin içine çekiliyorsunuz.Tüm kitaplarını okudum. puhutv,blutv,netflix bu adama ulaşmalı. Bu adamın hikayeleri George RR Martin tadında fakat kendi kulvarında eşsiz. Kimseyle kıyas bile edilemez. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

https://www.kitapindir.net/puslu-kitalar-atlasi-ihsan-oktay-anar

Burada mevcut,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Çizgi-roman versiyonu da var. Kütüphanemde bulunsun diye ikisini de aldım, ikisini de okudum. Çizimler de çok güzel

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

İhsan Oktay Anar’a başlayınca insan bitsin istemiyor. Puslu kıtalar Atlası bir başyapıt ama digerleri de Harika kitaplardır. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Kimler aldı kitap, paylaşım yapalım lütfen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

ilk puslu kıtalar atlasını okudum. Sonra aralıksız bütün kitaplarını.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

okurken orgazm olabileceğiniz türden bir yazar.. suskunlar kitabından bir bukle, ekşi'den:

--- spoiler ---
    " hızır paşa'nın zurnazenleri zurnalarını zırıl zırıl zırıldatırlarken zırıltı zirveye varıp hitâm bulunca, ortamda sanki tâmât başlıyor, tâk tâk tâmmeleri ile köszenler tokmanlara vurup tumturâk ile kösleri tokur tokur tokurdatıyorlar, tokmaklarını sanki kâfirin beynine indirmek için tâ yukarı kaldırıp köslere acımasızca darp ederlerken, dudakları hınçla yukarı doğru büzülüyor; çevgâniler ise çın çın çıngırakları çınçılan misâli çıngır çıngır çıngırdata çıngırdata sallarlarken, davulzenler tokmaklarını güm güm indire indire davulları gümgüme ile gümbür gümbür gümbürdetiyorlardı; bu arada boruzenler de yanaklarını şişirip borularını ciğerlerinin bütün gücüyle üflemekteydiler. bu takımın galeyâna kapılan üyeleri, bazen de aşka gelerek, "yektir allah!" diye haykırmaktaydı. sanki kıyâmet kopmuştu"
    --- spoiler ---

RockZs tarafından 25/Kas/18 00:42 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

aa kim ki bu adam ... ben niye bilmiyorum? 

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Her kitapta uzun ihsan efendi diye biri var, kendinden bahsediyor bu karakterle ve hep kötü bahsediyor. Kara suratli meymenetsiz falan diyo. Bu uzun ihsan genelde bas karaktere sorun çıkarır. 

Yeni başlayacaklara kitabul hiyel le baslamalarini tavsiye ederim, hikaye çok akıcı olduğu için sıkılmadan okursunuz. Diğerlerinde gelişme bölümü uzun olabiliyor 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2680 Toplam Mesaj: 20
kitap atlas puslu kıtalar rene descartes