folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Python İle Sosyal Medya Takibi Yapılabilir Mi ?

Python İle Sosyal Medya Takibi Yapılabilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Hızlıca konuya girmek gerekirse işim dolayısıyla sosyal medyada paylasım yapmıs mı yapmamıs mı diye takip etmem gereken yaklasık 30 tane hesap var. facebook pinterest twitter linkedin yani neredeyse tum aglarda takip etmem lazım. Yaptığı paylaşımın ne olduğu en azından ilk etapta sorun değil. Ama hesapların tümünü eklediğimde son gönderi tarihini falan görebilmem lazım o gun paylasım yapılıp yapılmadıgını gormem lazım. 

Python'da bunu yapmak istiyorum. Ve mumkunse bunun için siteme bir subdomain acıp yayınlamak istiyorum. 

Takip edeceğim hesaplar konusunda da her birisi bana ait olmadıgı için api almam cok mumkun değil. 

Bu konuyu nasıl yapabilirim ? Nereden ilerlemem mantıklı bu konu hakkında az biraz yardıma ihtiyacım var. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Python twint ile api olmadan işlem yapabiliyorsun.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

twint sadece twitter uzerinden data cekiyor sanırım onu biraz inceledim de. RSS ile cozebilir miyim acaba diye dusundum ya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    cahitnuri bunu yazdı

Merhabalar,

Hızlıca konuya girmek gerekirse işim dolayısıyla sosyal medyada paylasım yapmıs mı yapmamıs mı diye takip etmem gereken yaklasık 30 tane hesap var. facebook pinterest twitter linkedin yani neredeyse tum aglarda takip etmem lazım. Yaptığı paylaşımın ne olduğu en azından ilk etapta sorun değil. Ama hesapların tümünü eklediğimde son gönderi tarihini falan görebilmem lazım o gun paylasım yapılıp yapılmadıgını gormem lazım. 

Python'da bunu yapmak istiyorum. Ve mumkunse bunun için siteme bir subdomain acıp yayınlamak istiyorum. 

Takip edeceğim hesaplar konusunda da her birisi bana ait olmadıgı için api almam cok mumkun değil. 

Bu konuyu nasıl yapabilirim ? Nereden ilerlemem mantıklı bu konu hakkında az biraz yardıma ihtiyacım var. 

vds e bir bot kur, while döngüsü ile sürekli 15  dk da bir refresh attır, sayfada yeni bir paylaşım varsa devam etsin yoksa mail atsın.

buna özel bir mail açıp tek mailden kontrol edersin paylaşımları.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    cahitnuri bunu yazdı

Merhabalar,

vds e bir bot kur, while döngüsü ile sürekli 15  dk da bir refresh attır, sayfada yeni bir paylaşım varsa devam etsin yoksa mail atsın.

buna özel bir mail açıp tek mailden kontrol edersin paylaşımları.

cok mantıklı geldi hatta 15 dakikaya bile gerek olmaya bilir cunku gunluk 1 post paylaşılıyor hesaplarda. bunu ayarlayabilirim gibi duruyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

böyle telegram botu var.

In every job there is a no
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Şöyle oluyor, xxx ip sinden sürekli sayfaya girince bot olduğunu anlıyor izin vermiyor.

Ya da 100 tane hesabı aynı anda izlemek istiyorsun instagram kızıyor bi şekilde. 

Bunu nasıl aşıyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı

böyle telegram botu var.

adını biliyor musun acaba ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Şöyle oluyor, xxx ip sinden sürekli sayfaya girince bot olduğunu anlıyor izin vermiyor.

Ya da 100 tane hesabı aynı anda izlemek istiyorsun instagram kızıyor bi şekilde. 

Bunu nasıl aşıyorsunuz?

onu sureyi kısıtlayıp kurtarabilirim muhtemelen 5 saatte bir istek atsam yeterli olabilir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    cahitnuri bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

böyle telegram botu var.

@AximoBot ücretsizi yarım saat gecikmeli veriyor.

In every job there is a no
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı
    cahitnuri bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

böyle telegram botu var.

@AximoBot ücretsizi yarım saat gecikmeli veriyor.

tesekkurler bakıyorum buna şimdi 

Toplam Hit: 2557 Toplam Mesaj: 12
python sosyal medya takip takip