folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder R10 Üyelik Alımı Aktif

R10 Üyelik Alımı Aktif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Eski mailimi umuttum geri alamıyorum bir türlü bir yolu var mı? Fii tarihinden kalma bi domian mail kullanıyordum çünkü.

yok destege bakmıyorlar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Forum mantığı öleli çok oluyor. Bakmayın burada biz bizeyiz ama burasıda öldü artık.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek
    • Lütfen adınızı boş bırakmayınız.
    • Lütfen soyadınızı boş bırakmayınız.
    • TC Kimlik numaranız doğrulanamadı.

bu nedir ya yarım saatir aynı neyi yanlış yapıyorum 

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

la bunlar yeni tema neyim yapmıştı. ne oldu da eskiye döndüler? konusu filan varsa da bulamadım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

la bunlar yeni tema neyim yapmıştı. ne oldu da eskiye döndüler? konusu filan varsa da bulamadım. 

Sol alttan geçiliyor hocam yeni temaya. Eski temayı default yapmışlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

bu ad soyad hatasını bir tek bende mi veriyor  yok mu kayıt olmayı deneyen

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

3 tane üyeliğim var hepsini de direkt tek de yolladılar davetiyeyi bana.

isteyen olursa son aldığım üyeliğin domaininden mail oluştura bilirim , şansınıza alırsınız belki :=)

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

Götümüzüde çekip koyalım oldu olucak

gold uyeliklerde gecerli o

ya hocam şalgam içiyordum, senin postu görünce, şalgam resmen burnumdan çıktı :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

Götümüzüde çekip koyalım oldu olucak

gold uyeliklerde gecerli o

çok iyi ya :D

2009'da orada bi paypal döviz ihtiyacım olduğunda adam parayı gönderip dispute açmıştı bi daha da ulaşamadım. o günden sonra kullanmadım. sonra bir ara gireyim dedim üyeliğimi kapatmışlar şüpheli hesap diye.

para verseler üye olmam bi daha. dolandırılan benim ama şüpheli hesap diye kapatılan hesapta benim. mail vs zaten dönüş olmuyor hiç.

imza.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

çok iyi ya :D

2009'da orada bi paypal döviz ihtiyacım olduğunda adam parayı gönderip dispute açmıştı bi daha da ulaşamadım. o günden sonra kullanmadım. sonra bir ara gireyim dedim üyeliğimi kapatmışlar şüpheli hesap diye.

para verseler üye olmam bi daha. dolandırılan benim ama şüpheli hesap diye kapatılan hesapta benim. mail vs zaten dönüş olmuyor hiç.

Paypal karşı taraf dispute açınca senden ne sattığını ve sattığın şeyin faturasını soruyor hocam. Bunları ibraz etmen gerekli. 

Toplam Hit: 6866 Toplam Mesaj: 46
r10 üyelik davetiye r10 davetiye r10 üyelik