R10 Üyelikleri Açmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Adamlar hakli yetmez.

Kan ornegimi de gondereyim.

R10 a hic uye olmadım . Birkac kez  niyetlendim açık degildi. Cok unlu olunca merak ettim

Ne numarasi var su sitenin diye biraz gezindim. 

Ben mi yanlis anladim bilmiyorum ama komple reklam.  

Biri en iyi hosting hangisi diyor..? Alta herkes kendi firmasini yaziyor. Forum mantigindan musteri kapmaya evrilmis. 100 mesajin hepside reklam

insanlar evine ekmek götürüyor

o firma yazanlardan biri de benim, kendi firması değil önerdiği firma yazılır adet olarak

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

bende bu kadar bilginin alınmasını hoş görmüyorum fakat r10 da dönen ticaret borsa istanbul'da dönmüyordur :)

dolandırıcılık mevzuları çok olduğu için bu kadar önlem diye düşünüyorum 

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Adamlar hakli yetmez.

Kan ornegimi de gondereyim.

R10 a hic uye olmadım . Birkac kez  niyetlendim açık degildi. Cok unlu olunca merak ettim

Ne numarasi var su sitenin diye biraz gezindim. 

Ben mi yanlis anladim bilmiyorum ama komple reklam.  

Biri en iyi hosting hangisi diyor..? Alta herkes kendi firmasini yaziyor. Forum mantigindan musteri kapmaya evrilmis. 100 mesajin hepside reklam

Çarşı olarak düşün herkesin orda dükkanı var diye ordaki satış konuları öyle

müşterinin açtığı konuyuda şöyle düşün hani sen ve senin gibi aynı sektördeki kişiler bir yerde oturuyorsunuz. Arabalı birisi yanınıza gelip şu lazım diyor sende diğerleriyle yarışıp öne çıkıp işi kapmaya çalışıyorsun

Forum mantığında ticaret ortamı ve ciddi bir kitlesi var oradan geçimini sağlayan çok kişi var ve nerede para varsa orada dolandırıcılarda vardır o yüzden güvenlik için çok şey istiyorlar

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Yanlis anlasilmasin. Tabiki herkes parasini kazanacak reklamini yapacak. Gerekirse teklif götürecek. 

Burada da konu aciyorsunuz sunu yapiyorum diye isteyen var mi diye. Batmiyor hatta destekliyorum. 

Su fark var.

bir caddede 100 dukkan acilmasi baska birsey ,

o caddede yururken 100 tane isportacinin cevreni sarmasi baska birşey.

Hepsi ekmeginin pesinde ama biri rahatsiz edici.

Dedigim gibi kayit olup cok icine girmedim sitenin.

Bu kadar abuk sabuk sey istemeseler kayit olurdum.

O zaman n11 gibi birseye cevrilsin. Resmilessin vereyim tc yi.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Yanlis anlasilmasin. Tabiki herkes parasini kazanacak reklamini yapacak. Gerekirse teklif götürecek. 

Burada da konu aciyorsunuz sunu yapiyorum diye isteyen var mi diye. Batmiyor hatta destekliyorum. 

Su fark var.

Yer sağlayıcı lisansı var daha resmi ne olsun :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    yalinyalniz bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Su fark var.

Yer sağlayıcı lisansı var daha resmi ne olsun :D

Ne oluyor o

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Cahilliğimi bağışlayın ama r10 nedir? Ne alınıp, satılıyor? Bu kadar yüksek ticaret hacmi nedir?

Benim bildiğim genelde freelancer web tasarımcılar, hosting, seo, domain, s.media hesabı... gibi işlerin döndüğü bir yer değil mi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı

Cahilliğimi bağışlayın ama r10 nedir? Ne alınıp, satılıyor? Bu kadar yüksek ticaret hacmi nedir?

Benim bildiğim genelde freelancer web tasarımcılar, hosting, seo, domain, s.media hesabı... gibi işlerin döndüğü bir yer değil mi?

1 yılda 500 bin adet ticaret, bildirilmeyen en az 20 katı vardır.(kendi adıma konuşursak)

Ben işimi R10'da buldum; normalde çevresinden başka kimseyle çalışmayan Yalın, sunucu yöneticisi olarak R10'da tanındım ve hayatımın en kötü döneminde ikinci bir baharı R10'da yaşadım.

"Hocam" gibi işte o da, bir yaşam biçimi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı

1 yılda 500 bin adet ticaret, bildirilmeyen en az 20 katı vardır.(kendi adıma konuşursak)

Ben işimi R10'da buldum; normalde çevresinden başka kimseyle çalışmayan Yalın, sunucu yöneticisi olarak R10'da tanındım ve hayatımın en kötü döneminde ikinci bir baharı R10'da yaşadım.

@yalinyalniz , tamam onu anladımda, bu neyin ticareti bu hocam. Dediğine göre ortalama 1-2 milyon gibi rakamlar çıkıyor. Gittigidiyor, n11 olsa tamam diyeceğim.

Bu kadar yoğun talep olan ticari meteryaller neler? webtasarımı, hosting, domain, seo hizmeti vb.... mi??? Örneklerle açıklarsan sevinirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı

@yalinyalniz , tamam onu anladımda, bu neyin ticareti bu hocam. Dediğine göre ortalama 1-2 milyon gibi rakamlar çıkıyor. Gittigidiyor, n11 olsa tamam diyeceğim.

Bu kadar yoğun talep olan ticari meteryaller neler? webtasarımı, hosting, domain, seo hizmeti vb.... mi??? Örneklerle açıklarsan sevinirim.

Yasal olan neredeyse her şey, araç satışı bile yapanımız var.

Tabi çoğunlukla site, makale, sunucu, domain gibi şeyler revaçta ama ev eşyasından tut antika saate kadar her şeyi satabilirsin.

Toplam Hit: 7351 Toplam Mesaj: 24
r10 üyelik