folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Radikal Gazetesinin Sitesinde Provakator Yorumlar !

Radikal Gazetesinin Sitesinde Provakator Yorumlar !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------
    bizim ünideki sınıftada bi tane pkklı oldugunu düşündügüm eleman var... napsam dövsem mi öldürsem mi bilmiyorum.. alakasız oldu biraz ama pardon :)

sik sik :D :D  

DOM..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    bizim ünideki sınıftada bi tane pkklı oldugunu düşündügüm eleman var... napsam dövsem mi öldürsem mi bilmiyorum.. alakasız oldu biraz ama pardon :)

sktr et bişi yapma.Bari onların kardeşleri türkler abimizi dövdü zihniyetiyle yetişmesin.

O çocuklar büyür polise taş atar,sonra birileri onları döver,sonra onların kardeşği taşlar polisi, sonra sen döversin o sen o ...Kan davasından ne farkı var ?

Konumu silenlere inat kürdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    her kürt potansiyel teröristtir evet, ben eskişehirliyim mesela bizim milletimiz çokmu zengin, bolluk refah içindemi yaşıyor yarısı bizimde işsiz ama devletine milletine el kaldırmayı geç kalkan elleri de kırmasını çok iyi bilir. yaşamasın bu piçler yarın terörist olup evimizi bombalıycaklar neymiş fakirlermişte ondanmış ;bırak ya , ben karadenizi gezdim doğudan 10 kat daha fakirler tamam belki kökenleride Türk değil ama milletine o kadar bağlı o kadar mağrur bir toplum yoktur. ama şimdi kürdofiller ( kürt sevici ruhhastaları ) çıkıp bana manyak faşist bilmem ne diycek teröristin hiç suçu yok zaten tüm suç benim gibi milliyetçilerin artık bende inanmaya başladım buna gerçekten, elimiz kırılaydıda apoyu yakalamasaydık keşke...

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 3802 Toplam Mesaj: 34