Radyo Frekansı Nasıl Bozulur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şirkette gece  vardiyasında aşırı yüksek veya genelde son ses radyo dinleniyor  bu durumdan kurtulmak içinde kulaklık kullanıyorum fakat artık yetmiyor mesai bitene kadar güm güm güm bıktım artık şirkete gireli yaklaşık 5 sene oldu ama her vardiyada tartışmaktan bıktım usandım artık uyarıyorum sesini azaltıyorlar ama 10-15 dk sonra  tekrar açıyorlar diyorumki sinyal bozacak bişeyler olsa elimde hani radyo,tv yakınında cep telefonu çalarken sinyallerde bi bozukluk oluyor ya aynı şekil bi devre yapsak yada hazırı varsa bulsam sinyallerini bozsam arkadaşlarımın mükemmel olur yardımcı olurmusunuz bana ?

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

jammer?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek

88-104MHz aralığını dolduracak bir jammer işini görecektir. FM Radio Jammer diye aratırsan birçok devre şeması çıkacağına eminim.

Ayrıca hazır olarak da satılıyor ama tamamen legal bir iş olmadığı için masa altında bulunur. 

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

hocam hadi radyo sinyalini kestin.bunun cd si var mp3 ü var v.s v.s

Bence sen parazit yapacak birşey bul.açtığın zaman hoparlörden gelen sesi parazite boğsun :) daha mantıklı olur

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

fm vericisinin gücü çok yüksektir..o gücü bastırmak için daha yüsek güç basan jammer kullanmalısın..ama zor olur elle yapılacak bir cihazla

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam hadi radyo sinyalini kestin.bunun cd si var mp3 ü var v.s v.s

Bence sen parazit yapacak birşey bul.açtığın zaman hoparlörden gelen sesi parazite boğsun :) daha mantıklı olur

yok hocam sadece radyo var  tek istediğim o sinyali bozmak 3 saat 4 saat dinlesinler eyvallah ama bizde insanız

ayrıca istediğime o zaten hoparlörden çıkan ses parazitli çıksın bir devre olsun elimde açınca parazit yapsın kapatınca normale dönsün

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca fm verici öneren arkadaşlar sizce bu devre nasıl konuyu açan kişi bunları yazmış

88-108 MHZ FM VERİCİ DEVRE ŞEMASI

Yapımı basit güçlü bir fm verici, açık alanda 3-5 km yayın yapabilirsiniz.

Bu devreyi eğitim amaçlı yapmanızı tavsiye ederim.

Anten 70 cm uzunluğunda bir tel olabilir.

L1 bobini 1mm kalınlığında bakır tel, 3.5 tur.

Yapacak arkadaşlara kolay gelsin

fm

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

direk radyoyu bozsan olmazmı ? antene yüksek gerilim ver yansın.

veya hoparlörlere tam ortadan delik aç cızırtı yapar isteselerde açmazlar sesini. iğneyle ortasından delersin belli olmaz. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Hocam ucuza bi FM verici alıp, adamların radyosuna yakın biyere bağlayabilirsin.

FM vericiler genelde pille çalışır, sen buna dandik bir adaptör bağlarsan feci uğultu yapar ki senin işine yarayacak kısmı da uğultu zaten :)

Adamların dinlediği radyo istasyonuna ayarlarısın FM vericiyi, adaptöre taktın mı adamlar uğultu dinler.

Ama frekans değiştirip başka istasyona geçerlerse senin de vericiden frekans değiştirmen lazım :|

Blue Screen of Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    hoperlorün kablosunu kesiver
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

MaviEkran bunu yazdı:

Hocam ucuza bi FM verici alıp, adamların radyosuna yakın biyere bağlayabilirsin.

FM vericiler genelde pille çalışır, sen buna dandik bir adaptör bağlarsan feci uğultu yapar ki senin işine yarayacak kısmı da uğultu zaten :)

Adamların dinlediği radyo istasyonuna ayarlarısın FM vericiyi, adaptöre taktın mı adamlar uğultu dinler.

Ama frekans değiştirip başka istasyona geçerlerse senin de vericiden frekans değiştirmen lazım :|

Şöyle bişey buldum yanlış anlamadıysam iş görecek gibi fm verici olarakta kullanılabilir sanırım

fm

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Fm transmitter'da kullanabilirsin jammer yerine.

Toplam Hit: 7937 Toplam Mesaj: 32