folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ramazanda Cafemde Ne Gibi Bi Program Yapabilirim?

Ramazanda Cafemde Ne Gibi Bi Program Yapabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek

konya ve balikesir, iki farkli sehirde iki farkli uygulama baslat bence riski de azaltmis olursun.

benim konyada cafem olsaydi cocuklu ailelere yonelik bi ugulama yapardim.hedef elbette cocuklarin dikkatini cekerek aileye ulasmak, cizgi film kahramanlari veya bulunduun semt daha gelenekci biyerse karagoz hacivat oyunlari cd den duvarda izletebilirsin, bu esnada butik cafeye donusup etrafa koyacagin aksesuar ve dekorasyonlari satabilirsin bunlar minyatur kahramanlar olabilir, gorunen hersey satiliktir tarzinda bir cafe ilgi cekici aksesuar ve dekorasyonla ii ciro olabilir. bu arada yetiskinlere yonelik satilik tas plak ve tas plak calar guzel olur( genelde antikacilardan o tas plak calarlari aldiin zaman baya bi plak da hediye veriolar stoklari eritmek icin). 

balikesirde is ogrencilere yonelik hesapli ve doyurucu fix menuyle girerdim. surumden kazanmak icin ise 4+1 uygulamasi yapardim yani 5 kisi ye 4 ode gibisinden.imkanin varsada taze ramazan pidesi ile  tereyagi sirket ikrami ile oruc actirabilirsin her iki yerdede.

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    afiş yaptır iftardan sahura kadar açığız sahurdan iftara kadar kapalıyız..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    turnuvalar düzenle cs fifa vs. filan. Vakit geçirmek için herkes gelir

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    hızlı teravih kıldıran bi hoca bul...

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cafe nin nasıl bir sistemde olduğu ve nasıl bir mekan olduğu bahçesi varmı kaç kişilik kapasitede salon kaç kişi alabiliyor nasıl bir yerde işlek bir caddedemi yoksa park içi bir cafemi. bunlar hakkında bilgi verirsin ona göre yol yatak üretiriz hocam

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek
    arkadaşım hacıvat karagöz oynat fasıllar olsun eğlenceler olsun iftardan sonra cafen ana baba günü olur :D

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

gelenlerin iftar masasındaki fotolarını çektirt,

kız palyaço getir gelen cocuklara kedi, fare bıyık , ağız , burun şekli versin sonra
    fotoğrafcı onların da resmini ceksin cerceveleyip ailelerine götür aaaa cok tatlı cıkmış diye alıyolar 10 TL :)

bol kazançlar.

editcan:  bide macun şekeri sat iyi gidiyo :)

(:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

teşekkür ediyorum

Mesaj 3 Agustos 2012 (Cuma) Saat: 11:37'da rome tarafından düzenlendi.

Romedir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    yetimlere öksüzlere yardımcı ol...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

şunu söylemeden geçemeyeceğim..

senin o cafen %90 ihtimal ile iftar zamanında full çakacak.. sen para kazanmak istiyorsan fiyatlar normal bir biçimde olsun ama masaları ergonomik bi biçimde çok kişinin rahatca oturabileceği şekilde ayarla.. servisi önceden yapar zaten elemanlar.. canlı müziğe en küçük yeri ayır. :] tasarruf oraya 1 masa daha atabilirsin yani.. nargile v.s varsa ki bi arkadaş cs turnuvası falan yap demiş bir cs hastası olarak seni internet cafeci sandım o arkadaşın mesajı görünce.. internet cafende varsa öğlenleri counter strike 1.5 ve 1.6 turnuvası yapabilirsin.. 16 takım olsa 5 kişi her takımda 32 tane eder.. 4-5 gündede çok rahat biter turnuva.. 1.ciye ödülü çak 500 tl.. giriş ücreti 20 tl tamamdır geri kalan parada sana kalır.. team falan bulamamam diosan yardımcı olabilirim bi pm kadar uzağındayım :)

Dalgasız denizde herkes kaptan.
Toplam Hit: 3703 Toplam Mesaj: 32