Rapid Derdine Son

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

YaRaMaZ bunu yazdı:
    -----------------------------

Total RapidShare Accounts : 0 (0 MB Remaining)

bitirdiniz hemen amk 

-----------------------------

en fazla 30 dk ya yeniliyorlar hacı gece özellikle 60 gb 80 gb fln oluyor sömür sömürebildiğin kadar 

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

ben kullanıyorum idm le süper gidiyor yalnız ordaki reklamları kapatmaya kalkışırsanız site izin vermiyor indirmeye oppppsss diye hata veriyor :D ben ilk girdiğimde indirememiştim sebebi ise antivürüsün yani aviranın popup ları engellemesi avira yı etkisiz hale getirdiğimde indirebiliyorum anca ve bu yeni değil bir kaç kez daha konusu açıldı.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

az kaldı beyler biraz daha post kasayım yakında yine rapid dagıtıma baslacam

Telegram @WVesselam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

hocam 15 dk uğraştım ona hata buna hata burnumdam getirdi rapidpre.com vardı o da şimdi uçmuş.Bildiğiniz çalışan bir site varsa veya çok bonkör olup çaldığı premium hesaplardan birini  paylaşmak isteyen olursa pm bekliyorum.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 2565 Toplam Mesaj: 15