Rapid Saçmalıyor Artık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=Flashget&folderid=59177

Bu konuya bi göz gezdir bakalım.

Anlatan çok güzel anlatmış ellerine sağlık doğrusu.

:d

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Fikret bunu yazdı:
    -----------------------------

alicem bunu yazdı:
    jdownloader kullan dosyaların sonu html ile bitiyorsa öyle indirir o flashget. jdownloader rulzz

dosyaların sonu html ile bitse bile normal indirir. internet explorerdan rapide giriş yapacaksın çerezleri ordan okuyor. eğer indirme esnasında kotan dolarsa inmekte olan dosyan olduğu gibi kalır sonraki inmeye çalışanlarda 10kb olarak hatalı iner. rapide internet explorerdan premium ile giriş yapmadıysan yine aynı şekilde iner. 

Peki 10 kb olarak inmemesi için ne yapabiliriz ? Durdurmak gibi filan bi şey ayarlana biliyormu ?

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Fikret bunu yazdı:

alicem bunu yazdı:
    jdownloader kullan dosyaların sonu html ile bitiyorsa öyle indirir o flashget. jdownloader rulzz

dosyaların sonu html ile bitse bile normal indirir. internet explorerdan rapide giriş yapacaksın çerezleri ordan okuyor. eğer indirme esnasında kotan dolarsa inmekte olan dosyan olduğu gibi kalır sonraki inmeye çalışanlarda 10kb olarak hatalı iner. rapide internet explorerdan premium ile giriş yapmadıysan yine aynı şekilde iner.

Peki 10 kb olarak inmemesi için ne yapabiliriz ? Durdurmak gibi filan bi şey ayarlana biliyormu ?

öyle birşey sanırım mümkün değil. çünkü kotanı aştığın zaman dosya indirmeye çalışırken hata veriyor direk indirme imkanı vermiyor. flashget için bu sayfanın pre girişi yapılmamış sayfadan farkı yok mantık olarak :) takibini senin yapman gerekli. ama çok dosyam var para var huzur var diyorsan 100gb kota 10€. en ufak takılma yaşamazsın rahat rahat indirirsin :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

abi idm kullan bütün downloadları başlat sonra pause yaptır. sonra listele.

sırayla indirsin. bişiycik olmaz. ben bi ara öle yapmıştım indirmişti :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Sevgili müridler ben ücretsiz hesaptan indirenler için linkleri yapıştırıp arka arkaya indiren rapid dosya yöneticisi arıyorum. bi tane program denedim olmadı rapidshare plus idi adı. Sorunsuz bekleme süresini geçtikten sonra takip ettirmeden kendi kendine indirecek bi program önerir misiniz?

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 6547 Toplam Mesaj: 26