folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Downloader V2.3

Rapidshare Downloader V2.3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

siganfu bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar bunun eklediğimz linkleri indirmesi için rapid pre. gereklimi?

Hayır gerekli değil...

Keep Going !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:

Bu gibi bir çok program kullandım,bunun eski sürümlerinide kullandım ve hiç çalışan hatırlamıyorum..

Adam atıyor bakıyor lınkler gelıyo çalışıyor die zıplıyor halbuki indirilen partı açmaya kalksa görecek hatalı download yaptığını partın crc hatası verdiğini..

İndirdiği partları sorunsuz rardan çıkartıp kullanan war mı asıl soru bu ?

niko çalışıyor benim dedigim program dünden beri 120 dosya çektim yaklaşık 13 gb kadar hepside babalar gibi çalışıyor tek bir dosya hata vermedi ama bu major dellendirdi beni jdownloader rulz 

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

hala anlamadım MajorShare ne sorun yaşattı size?

tekrar söylüyorum arkadaşlar 43 parça olan Vista indirdim ardından Entelkoylu nün verdiği linklerden Müzeyyen SENAR albümlerini indirdim gayette mutluyum..

Vista sorunsuz geldi açtım hepsini hatta kendi makinama format bile attım o vista ile çekemye devam ettiğim albümleri mis gibi dinliyorum ne sorun yaşıyorsunuz söylermisiniz?...

Keep Going !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    GebesH bunu yazdı:

hala anlamadım MajorShare ne sorun yaşattı size?

tekrar söylüyorum arkadaşlar 43 parça olan Vista indirdim ardından Entelkoylu nün verdiği linklerden Müzeyyen SENAR albümlerini indirdim gayette mutluyum..

Vista sorunsuz geldi açtım hepsini hatta kendi makinama format bile attım o vista ile çekemye devam ettiğim albümleri mis gibi dinliyorum ne sorun yaşıyorsunuz söylermisiniz?...

4 adet linki sağ tıkla kopyala yapiştir yaptim link ekleme bölümüne. ama start dediğimde url eleyin diyor hala.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Lİnkler rapid mi yoksa farklı bir sitemi?

ben program açıken rapid linklerini kopyaladığım anda alıp donwload etmeye başlıyor yapıştır bile yapmıyorum?...

Keep Going !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    GebesH bunu yazdı:

Lİnkler rapid mi yoksa farklı bir sitemi?

ben program açıken rapid linklerini kopyaladığım anda alıp donwload etmeye başlıyor yapıştır bile yapmıyorum?...

rapid linki kardeşim. deminde dediğim gibi kaspersky hidden data sending tespit etmişti. karantinaya aldim. tekrar çıkardim. belki o yüzden olabilir.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

inceledim yazıyorum =)

artılar

+ kopyala yapınca linkleri otomatk alıyor

+ indirdiği dosyalarda sorun yaşamadım normal indiriyor

+ cryptload ile karşılaştırırsam sanki daha hızlı indiriyor ve daha seri geçiyor sonraki dosyaya

+ arayüz çok çekici ve güzel =)

eksiler

- kopyala deyince direk ekrana alıyor linkleri ama mesela istemiyorum bunu linkleri başla iş için kopyaladım problem yaratabilir

- ayarlar çok basit tatmin etmiyor birçok ayar eksik olanlar da öylesine ayarlar menüsü olsun diye konulmuş

- dosyanın indirme sırası gelmedenlink bozuk mu söylemiyor filmler programlar yani parçalı dosyalar için çok büyük problem

- yan tarafta kocaman reklam var yeni sürüm çıktı diye oysa zaten en yeni sürümü kullanıyorum

- bilgisayardan tıklama yapınca çıkan ses geliyor durduk yere sanırım yeni dosyaya geçişte oluyor bu

- gruplama yok mesela cryptloadda bi filmi grup halinde indiriyosun tamamına tek tuşla dur başla diyebilirsin bunda teker teker demen lazım

önemli problem; her dosyayı indirmeye başlarken windows cdsi istiyor olayı anlamadım :-/ taktım cdyi indiriyo dosyalar bitsin kaldırıcam programı

sonuç 

cryptload yanında hiç kalıyor birçok yönden. sadece hızı sanki daha iyi gibi geldi. acelesi olanlar için tercih edilebilir. onun dışında kesinlikle önermiyorum. cryptload kullanın.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

windows cd si fenaymış bende yok öyle bir problem :) üzüldüm senin adına :)

dipnot: kopyalama işi benimde çok canımı sıkıyor...

Keep Going !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

prom hocam sana zahmet  jdownloader i da incelesene :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

matrakboys bunu yazdı:
    norapid

noname :W

--

progrram olarak tşkler

cryptload ipnesi takılıp duruyodu :D