folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Kullananlar Ve Hesap Açanlar

Rapidshare Kullananlar Ve Hesap Açanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Rapid Premium almak istiyorum.Kaç puanda bir yeni hesap açabiliyoruz.Ve bu puanlama işlemi nasıl oluyor.Upload ettiğimiz dosyalarda Gb/Puan oranı nasıl acaba?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

30 günlük hesap açmak 6.99€ ... yada 10.000 puan..

Aylık dışında heaplar için bilgi için rapidshare.com a bakabilirsin..

Bu arada Heasabınla kazandığın (premium points) puanları parayada çevirebiliyorsun..

2 hafta daha bekle, Yeni yıl sebebi ile Rapidshare uygun fiyatlara/puanlara hesap satacak..

"Less is More"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Peki Gb/puan durumu nasıl? 10k puan uploadladığım dosyalardan kaç gb download edilmesi gerekli.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Dosya boyutu en az 5 mb olcak upload  ettıgın dosyayı free kullancıların 1 kere ındırmesıyle 1 puan kazanıyorsun.premıum kullancıların puanı bırazdaha yukskdı sanırım oyle okumustum.

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

üyeliğini werebilcek olan mürid warmı kontor karsılıgı 10 gunlük fln :)

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

lecion bunu yazdı:
    -----------------------------

Dosya boyutu en az 5 mb olcak upload  ettıgın dosyayı free kullancıların 1 kere ındırmesıyle 1 puan kazanıyorsun.premıum kullancıların puanı bırazdaha yukskdı sanırım oyle okumustum.

1puan konusunda eminmisin hocam?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:

lecion bunu yazdı:

1puan konusunda eminmisin hocam?

Evet hocam 1 download 1 puan..

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

bende deniyorum suan 2500 puanım var 10 k yapmak zor zaten 1 aylık 15 lira gerek yok o kada up

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

evet kontür karşılığı satan varsa bende talibim..

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvnckck
    kvnckck's avatar
    Erkek
    Uzun süredir bende kullanıyorum gayet rahat oluyor ancak belirli bi süre sonra sıkıldım bu ay üyeliğim bittikten sonra almayacam yeni üyelik. Bu arada 10000 puan toplamak epey zor oluyor üyeliğini uzattığında 1000 puan geliyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Bu adamlar nasıl o zaman hayvan gibi puanla premium satıyorlar bu kadar zorsa onu çözemedim.

Toplam Hit: 1911 Toplam Mesaj: 12