folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Preminyum Login Pass

Rapidshare Preminyum Login Pass

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

......................................................................................

......................................................................................

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

............................................................................................................................................................................

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hea ekledim seni

pm de attım

şahsa özel premium yazmışsın  

muhbir-tbt@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

beyler simdi işe gitmem lazım bana msn nizi pm atın size ozel alayım hafta sonu alabilirim yanlız

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    böyle terbiyesizlik olmaz aq ne lan bu adam paylaşım yaptı şifreyi iyiki değiştirmeyin dedi. değiştirenin amk

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------
    böyle terbiyesizlik olmaz aq ne lan bu adam paylaşım yaptı şifreyi iyiki değiştirmeyin dedi. değiştirenin amk
    şifreyti değiştirenin amk. bnece kimse değiştirmedi. dışardan gelip çekemeynler değiştirdi. amk herifleri.

suç şifreyi ölee ortaya atnda. kardeş bana pm atın şifreyi alın deseydin daha güzel oluru. nes eoaln oldu. pm attım bnede isterim. makbule geçr.. güzell

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

imran268

şifreyti değiştirenin amk. bnece kimse değiştirmedi. dışardan gelip çekemeynler değiştirdi. amk herifleri.

suç şifreyi ölee ortaya atnda. kardeş bana pm atın şifreyi alın deseydin daha güzel oluru. nes eoaln oldu. pm attım bnede isterim. makbule geçr.. güzell

diye yakındı..

Dışarıdanda gördükleri için deyiştirmiştir deyyuslar ...

"Less is More"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

bu milletin şahsiyetli iyi ana baba eğitimli çocuklarına herşey müstehak... temizlensin a.q. o. çocukları bu ülkeden deprem meprem artık ne ise...

millet o.ç. kaynıo

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

ZeroCooL` bunu yazdı:
    arkadaslar ayrıca isteyen murid kardeşlerime haftasonu sahsa ozel alabilirim pm atın yada msn adresimi ekleyin hafta sonu size preminyum alayım ben kullanıyom siz mahrum klmayın  :))

pm attık beklemedeyiz 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
Toplam Hit: 6072 Toplam Mesaj: 24