folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rar Şirfe Sorunu (Yardım Pls)

Rar Şirfe Sorunu (Yardım Pls)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

başka şifre dene yapacak bişey yok

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

adı gecen siteler ne işe yarıyo ugrastırıyorum bıraz ama dosya buyuk we gereklı ondan

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

rar şifresi onlar olabilir onları dene

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

saol

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

soldat bunu yazdı:
    -----------------------------

yahu bi allah kulu yok mu suna cozum bulabılecek sadece cod2 onemlı pls

-----------------------------
    Arkadaşım dosya isminin uz<unluğundan dolayı crc yanlış parola hatası alıyor olabilirsin bunun için 1.parta sağ tıklayıp buraya çıkart de eminim sorun düzelecektir düzelmez ise winrar da onarma seçeneği var onunla onarma yapabilirsin(dosya ismine göre sadece cod2) birde aynı dosyayı tekrar indirme seçeneğin var oda olmazsa konuyu açan kişiden rica et ilgili partı başka bir siteye upload etsin umarım yardımcı olabilmişimdir

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
Toplam Hit: 1488 Toplam Mesaj: 16