folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder React Native "No Connected Devices" Problemi

React Native "No Connected Devices" Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Adbde cihaz gözükmüyorsa bağlantında sorun var. Doğru şekilde bağlandığından emin olmalısın. 

emulatir abd de gorunuyor mu

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

Adbde cihaz gözükmüyorsa bağlantında sorun var. Doğru şekilde bağlandığından emin olmalısın. 

emulatir abd de gorunuyor mu

tabiki görünür, görünmüyor ip üzerinden bağlanabiliri.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bu arada bütün node+android(java) ikilemelerinde (yalnızca bende olacağını düşünmediğim) bir AMD işlemci problemi var. 

Problemin özeti; stabil olarak işlem yapılmıyor (signed APK almışken yarım saat sonra aynı source kodlarla hata mesajı almak gibi saçma sapan problemler)

Net bir problem ve çözüm bulabilirsem (tabi üşenmezsem) buraya yazarım. Monitörüm yoktu epeydir mağdurdum tekrar dönmeye niyetliyim bakalım.

Problem yalnızca ekran kartsız apu sistemlere veya bana özgü olabilir emin değilim. AMD candır. Olsa olsa react kakadır.

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Bu arada bütün node+android(java) ikilemelerinde (yalnızca bende olacağını düşünmediğim) bir AMD işlemci problemi var. 

Problemin özeti; stabil olarak işlem yapılmıyor (signed APK almışken yarım saat sonra aynı source kodlarla hata mesajı almak gibi saçma sapan problemler)

Net bir problem ve çözüm bulabilirsem (tabi üşenmezsem) buraya yazarım. Monitörüm yoktu epeydir mağdurdum tekrar dönmeye niyetliyim bakalım.

Problem yalnızca ekran kartsız apu sistemlere veya bana özgü olabilir emin değilim. AMD candır. Olsa olsa react kakadır.

AMD Ryzen 5 1600 kullanıyorum. AndroStd + VisualStudioCode - DartFlutter yazıyorum(yazmaya çalışıyorum) android studio emulatoru kullanıyorum sıfır sıkıntı jet hızında işlemler. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

şöyle bir hata alıyorum 

Execution failed for task ':app:prepareComAndroidSupportAppcompatV72301Library'.
    > Could not expand ZIP 'C:\Users\alaat\AppData\Local\Android\Sdk\extras\android\m2repository\com\android\support\appcompat-v7\23.0.1\appcompat-v7-23.0.1.aar'.

* Try:
    Run with --stacktrace option to get the stack trace. Run with --info or --debug option to get more log output.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

şöyle bir hata alıyorum 

Execution failed for task ':app:prepareComAndroidSupportAppcompatV72301Library'.
    > Could not expand ZIP 'C:\Users\alaat\AppData\Local\Android\Sdk\extras\android\m2repository\com\android\support\appcompat-v7\23.0.1\appcompat-v7-23.0.1.aar'.

* Try:
    Run with --stacktrace option to get the stack trace. Run with --info or --debug option to get more log output.

https://stackoverflow.com/questions/42844854/could-not-expand-zip-in-react-native-project

Update 2 kısmında çözüm yazıyor hocam. Birkaç yere daha baktım böyle çözmüşler, sende de işe yarayacaktır yüksek ihtimal.

Toplam Hit: 3574 Toplam Mesaj: 17
run react native no connected devices