folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Real_Kurdun Yaşadıkları Benimde Başıma Geldi.Adam Olmak Gerçekten Zor

Real_Kurdun Yaşadıkları Benimde Başıma Geldi.Adam Olmak Gerçekten Zor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Okulla beraber izmir gezisini gittik.benle müridlerden agil3- spy eafw falan da vardıgezinin 3.günü yan odada bulunan bi şerefsiz kendi odasının balkonundan kuyruk acısından dolayı(agil3 dan dayak yemişti) bizim agil3a sövmeye başladı.kalabalıktılar.3-4 kişi sadece kendi odalarındayken vardılar ki artistlk yapmasının sebebi odur.Tek başına bi bk yapabilcek bir adam değildir.okulda gelip korkusundan özür dileyen bir adamdır.herhangi birşey oldu mu devamlı "arkasını" çağııran yürekli bir adamdır.Boy da 1.55 ya var ya yok : D.her neyse bunlar bizim odaya 7-8 kişi geldi.bizim agil3a saldırma amacıyla.agil3da süpriz yapalm dedi : D .bz kapıya geçtik spy eafw ile agil3 o küfreden adamı(!) içeri çekdi.Başladı ayarı vermeye.Yatağa attı altına aldı.Ahh ahh diye sesler geliyo adamdan Agil3 vurdukça.Agil3 da tank gibi adamdır amk bi görseniz : D .her neyse kapıdkileri bi süre tuttuk ama it sürüsü gibi amkduklarım.İçeri girdiler,girdikten sonra bişi yapamadılar : ) .benle spy adamlar içerdeyken de tuttu.zaten hoca geldi.o gün bize orda siz haklsınız,şöyle böyle,onlara tasdik nameyi vericez diyen adamlar okula geldiğimizde bi baktık.Hepsi bize karşı.tüm yönetim biz tavır almış yapmadığımız şeyleri,demediğimiz lafları söylüyolar.Amına koduklarım biz millet gibi yavşak olamadığımız için ceza almamak için yalan söylemediğimiz için ADAM GİBİ ADAM olduğumuz için bize tavır aldılar.yok agil3 kavgayı ayrıan hocalara küfretmiş be nde yanındaymış.fasa fiso amk.şimdi 1 gün uzaklaştırma alıcam ceza skmde değil.adam insanlar böle olMA-MA-LI akm!yöneticiyi sktrt bu adamlar benden kaç yaş büyük.iki yavşamaya tavır değiştiriyolar.milletin velisi arıyo diye bize yavşaklk yapıolar.ha suç bizim de ailelerimizde var."mutlaka öğretmen haklıdır!" nedir bu amk?adamlar kavga etmeye geliyo,annesine sövüyo çocuun-en kutsal varlıklardan birine.sonra kavga çıkınca siz suçlusunuz.Bi de surat yapıyo ibnetor.Annemin yanında (annem okula geldi) olmadık laflar söylüyo yok okulda artist artist geziyomuşuz.Nasıl gezelim amk?Göt korkusu var diye,yanımızda kalabalkla gezip mi artist olalım?kendimize güvenmeyelim mi?artist artist gezio dedikleri de yürüyüş şeklimiz falan herhalde anlamadım gitti : ) .Kendimize güvenmeyelim mi yani?Yanında 5-6 kişi olanlardan korkalım mı?Nasıl bi yönetimdir.Nasıl bi insanlıktır amk.Şimdi 1 gün uzakltşrma alıcam dediğim gibi skmde değil.Ama dürüstlk gne kaybetti.Adamlar savunmalarında küfrettiklerini inkar ettiler.Herşeyi sktret dayak yiyip çıktığı odayı unutup okulda cezasını buldu demişler.Tabi normal şartlar altında 6-7 adam(!) 3 adamı döver : ) .Neyse  gene dürüstlük kaybetti : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Ulan olum ne agresif adamlarsınız yaa :)

Anlamadım ama belada nedense sizi buluyo amk. Real fırlaması atılmadı her halde okuldan.

-Olaylara karışmayın...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi Kurdoyada soyledim ,baktiniz sansiniz yok artik atilma karari cikacak,cikin hocalarin karsinia "Hoca benim egitimimden baska kaybedecek birseyim yok,bu okuldan atilirsam cok cok girerim bir tornacida,berberde calisirim....ama sizin kaybedecek cok seyiniz var" diye acik acik tehdit edin...korkmayin amk memurlarindan...yavsak ipneler(butun memurlar degil) ...ibneler kendi egolarini tatmin etmek icin , ogrenci disipline geldimi Allah kesiliyorlar...bende lise ogrencisi oldum ,kok sokturdumhocalarin hepsine ,olm Anayasada ogrenci haklariniz var , hocalarin gozunu korkutmaktan korkmayin....soyleyin amk gerekirse mahkemye basvururum deyin "egitim hakkimi , haksizca elimden aliyorsunuz dava acacagim" deyin... dedigim gibi cekinmeden tehdit edin  en onemliside "hocam ben atilirsam kaybedecek birseyim yok ama sizin kaybedecek cok seyiniz var" deyin...hoca siktir ceksede sakin yumsamayin...siz belinizi buktukce ustunuze basarlar...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Abi Kurdoyada soyledim ,baktiniz sansiniz yok artik atilma karari cikacak,cikin hocalarin karsinia "Hoca benim egitimimden baska kaybedecek birseyim yok,bu okuldan atilirsam cok cok girerim bir tornacida,berberde calisirim....ama sizin kaybedecek cok seyiniz var" diye acik acik tehdit edin...korkmayin amk memurlarindan...yavsak ipneler(butun memurlar degil) ...ibneler kendi egolarini tatmin etmek icin , ogrenci disipline geldimi Allah kesiliyorlar...bende lise ogrencisi oldum ,kok sokturdumhocalarin hepsine ,olm Anayasada ogrenci haklariniz var , hocalarin gozunu korkutmaktan korkmayin....soyleyin amk gerekirse mahkemye basvururum deyin "egitim hakkimi , haksizca elimden aliyorsunuz dava acacagim" deyin... dedigim gibi cekinmeden tehdit edin  en onemliside "hocam ben atilirsam kaybedecek birseyim yok ama sizin kaybedecek cok seyiniz var" deyin...hoca siktir ceksede sakin yumsamayin...siz belinizi buktukce ustunuze basarlar...
    -----------------------------
    çok haklısın hocam : ) .da ailelerimizin devamlı "hocalar haklıdır" diye bi mantığı var.ben o mantığın akm.adam dayak yedi diye karşı gruptaki bi nevi mazlum pozisyonuna düşüo.böle adaletin amk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

sanırım bu olaylar çevre ile alakalı bişi. ne bilim adamın amcası cartı curtu müdürü , müdür yardımcısını vs.vs yönetimden kişeleri tanıosa o cocugu daima kayırırlar. he bi de şu var

cocugu dövdünüzya şimdi aileleri  şikayete gelio dio ceza verin felan yönetimde göz boyamak için 1 gün ceza verio size . belki sicilinize bile işlememiştir :)

ama yinede geçmiş olsun diyim ben..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Geçmi$ olsun :) Neyse seneye okulu bitirdikten sonra hocalara v arkda$larına bişiy yapıcaan zmn beni bul bende bişiyler yaparım :) Okul yönetimleri istisnasız hepsi yav$aktır. Yalakaları tutarlar vs vs.. Yapıcak bi$iy yok :) Ztn az gün kalmı$ kapanmasına sittir etmek lasım :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    yaw böyle şeyleri okuyunca yemin ediyorum çileden çıkıyorum. eğer ben orda olsaydım yemin ediyorum; annem in orda olup olmaması önemli değil, o ****pu evladını anansının ****na geri sokana kadar döverdim yemin ediyorum. annemin anlattıgına göre sinirlenince gözlerim titriyormuş, bide sinirlendikten sonra ne gibi olaylar olmuş, neler yapmışım onlarıda hatırlayamıyorum.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    hoca zaten annemi üzmek istemesem geldikten sonra okula bi kaç kişiyi harbiden döverdim,müdürdü yardımcısıydı şuydu buydu bunların da ağzına zıçardm ama annemi üzmek istemedim.gene okula çaıcaklar arıcaklar falam filam.ama okul bitsin ayarı vericem bazı ipnelere
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

onların hiçbirine gerek yok savunmada şunları yazın yeter

hoca beni dövdü

küfre maruz kaldım

a.k hatta taciz bile etti diye yazın bunu müdüre veya mebe iletmiyolar olay kapanıyor bu kadar okula devam

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    yok hocaların bize veya biizm hocalara bişi yaptıımız yok.hoca birilerinin gazıyla bana küfretti demiş.agil3   çocuklara ağır hasar verdi. : D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

kavgada karşı taraf 20+'ydi demiştim biz ise sadece 10. ama bizden 5 karşı taraftan 3 kişi tam "5" gün uzaklaştırma aldı. ha kürdo okuldan atılacam diye yaygara kopardı ama haklı :) çünkü hakkımda ikinci bir disiplin kurulu dosyası açıldı ve cezam bitince o dosya hakkında da soruşturma açılacak. yapılan suçlama ise bi tane ablamızın sırasına "seni skecem" yazmışım ablamızdan benden şüpheleniyormuş. çok güzel ;)

Edit: antiboksidan hajı yalnış yaptın sen kavga da yoktun onlar geldi seni darp etti sonra da küfretti sen uzaktan izliyordun. bu tür ifade veren kimse ceza almadı bizde :)

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 5737 Toplam Mesaj: 23