folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Recep İvedik 2 | 2009 | Camrip | Kaliteli Çekim |

Recep İvedik 2 | 2009 | Camrip | Kaliteli Çekim |

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=81817

bunu izledim ses ve görüntü süper(camrip olarak tabi) 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    manfolder bunu yazdı:
    -----------------------------

http://eskisehirliyim.net/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=192

online izle

eskişehirlinin halide bi başka oluyor canımmm :D

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek
    Bir kac ay bekleyin iyi bir kalitede izleyin. Bu her film icin gecerli benim icin.
    Su anda kotaya yazik olur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Eğer kalite arıyorsanız gidin sinemada izleyin. Daha fazla keyif alırsınız. (Bu arada ben de izlemedim bu filmi =) )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    Bir paylaşım yapmışsın emeğe tskler, yalnız ben bu filmi beğenmedim. Her sahnede hayvanlıktan başka bir şey yok. Elle tutulur espri yok, sadece kroluk, böyle film yapılmaz, bizim insanımızında espri ve komediden anlayışı nedense bu tarz filmler oluyor...

hocam o konuda haklısın dediğin gibi elle tutulur bişi yok daha çok kroluk ama Adamın zaten kişiliği öyle de recep ivedik 1 daha güzeldi ama yinede recep ivedik 2 - 2. yarısıyla recep ivedik 1 gibi aynı seviyede..

filmin ilk yarısını fazla beğenmedim, hatta sıkıldım ama 2. yarısında koptum :D :D 2. yarısı süper :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    hocalar kroluk hayvanlık diyorsunuzda kırmızı gömlek giyen-kıllı sakalllı kaba saba bi insan tiplemesi var bu tiplemeninde bir beyefendi bir donjuan bir devrimci bir hümanist gibi konuşmasını davranmasını mı bekliyorsunuz tabiki küfür edecek tabiki ayılık yapcak adam onu yasnsıtmaya çalışıyor

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    Eğer kalite arıyorsanız gidin sinemada izleyin. Daha fazla keyif alırsınız. (Bu arada ben de izlemedim bu filmi =) )

Tabiki en iyi tadi sinemada alabilirsin ama bu zamana kadar izledigim filmlerin hepsine sinemada baksaydim bir dünya para ve hosuma gitmeyen bircok film olacakti ve sonunda hayal kirikligi. O yüzden 720p cikana kadar beklemeyi tercih ediyorum.

Toplam Hit: 3082 Toplam Mesaj: 18