folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Red Dead Redemption 2 Almak İstiyorum

Red Dead Redemption 2 Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Beyler satan varmı? Uygun fiyatlı.Yada store'unda olup benim ps4'e yuklenir mi?Kısaca 250tl oyuna vermek istemiyorum.Daha ucuz yolla nasıl ulaşabilirim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Beyler satan varmı? Uygun fiyatlı.Yada store'unda olup benim ps4'e yuklenir mi?Kısaca 250tl oyuna vermek istemiyorum.Daha ucuz yolla nasıl ulaşabilirim?

Milelt US psnlerden alıyor. DH de 2. el çift hak hesaplar 200 liraya falan satılıyor. İllede oynıycam diyorsan pri veya sec hakkını alıp oynayarsın ama nekadar güvenli tartışılır.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu oyun 4k olarak xbox one x de oynanır ps4 ile çok grafik kalitesi farkı var. Ayrıca kardeşlik ile 2 kişi ortak alabilirsiniz.

+ olarak oyun online olarak devam ettiği ve sürekli güncellendiği için kolay kolay birinin satacağını düşünmüyorum. En ucuz arjantin store da satılıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bu oyun 4k olarak xbox one x de oynanır ps4 ile çok grafik kalitesi farkı var. Ayrıca kardeşlik ile 2 kişi ortak alabilirsiniz.

+ olarak oyun online olarak devam ettiği ve sürekli güncellendiği için kolay kolay birinin satacağını düşünmüyorum. En ucuz arjantin store da satılıyor.

nasıl oluyor bu kardeşlik? internetten baktım share özelliği var ama onda iki kişi birlikte oynuyor anladığım kadarıyla.

Bende almak istiyorum bu oyunu ama skyvaletin dediği gibi çok pahalı. NBA FİFA falan 19larını anca aldım fiyatları düştü diye :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

1)Başka ülkenin kütüphanesindne alınca sıkıntı çıkarmı?

2)ps4 vs pro arasında hakikaten o kadar fark var mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

1)Başka ülkenin kütüphanesindne alınca sıkıntı çıkarmı?

2)ps4 vs pro arasında hakikaten o kadar fark var mı?

4k tv varsa baya fark eder abi. İnternetten farklarına bir göz at

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

4k fena.Yalnız 4k tv. yok. =) 200tl'den de fazla para vermek istemiyorum.Bakalım bekleyeceğim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

nasıl oluyor bu kardeşlik? internetten baktım share özelliği var ama onda iki kişi birlikte oynuyor anladığım kadarıyla.

Bende almak istiyorum bu oyunu ama skyvaletin dediği gibi çok pahalı. NBA FİFA falan 19larını anca aldım fiyatları düştü diye :(

Kardeşlik olayı bahsettiğim primary veya secondary hak denilen olay. Temelde olay şu bir ps4 de birden fazla hesap tanımlaması yapılabiliyor. Primary olarak tanımlandığında o hesaptaki oyunları sanki kendi hesabınızdaymış gibi oynayabiliyorsunuz. Secondary tanımlarsanız da o hesaba girerek oynuyorsunuz.

1 kişi oyunu alır. Ps4 de primary olarak tanımlar ve şifre email sana verir sende secondary olarak tanımlarsın ve o hesaba girerk oynarsın. Buna kardeşlik deniyor.

Ücretlendirme genelde pri %60 sec %40 olarak ayarlanıyor. 100 lira oyun aldığınızda pri kullanıcak 60 lirasını sec kullanıcak 40 veriyor ve kardeş kardeş oynuyorsunuz. Tabi bunun eksiside şu oluyor güven!

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu oyun PC'ye bir çıkmadı gitti. GTA 5'ten daha çok hevesle bekliyorum. Göt Rockstar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Kısa bir özet ile anlatayım PSN Kardeşliğini:

Elimizde 2 hesap var.

1. @whopper

2. @tuuruls

PlayStation'da birden fazla oturum açma imkanı var.

Şimdi:

@tuuruls, kendi makinesinde kendi hesabı açıkken (yani hesap girişte unutulmamışken, listede görünüyorken) oturumu kapatıp @whopper'ın hesabını da açıyor. Ardından @whopper'ın hesabındayken ayarlara gelip "bu hesabı, bu makinede birincil hesap yap" seçeneği işaretleniyor.

Daha sonra:

@whopper da üstteki işlemin tam tersini yani @tuuruls'un hesabına giriş yapıyor, onun hesabını kendi makinesinde birincil hesap olarak tanımlıyor.

Sonuç olarak:

@tuuruls kendi makinesinde, kendi hesabı ikincil hesap oldu. (aynısı @whopper için de geçerli)

Ardından:

Herkes kendi hesabına giriş yapıp oynayacak.

Örneğin:

@tuuruls bir oyun satın aldıysa, @whopper bu oyunu kendi cihazına indirmek için @tuuruls ps'de aktif değilken onun hesabına kısa süreliğine geçiş yapıp kütüphaneden indirme işlemini yapacak ve çıkacak kendi hesabına geçecek. Kendi hesabında da oyun indiriliyor gözükeceği için klasörleyebilecek.

tam tersi @whopper için de geçerli.

Önemli nokta.

Herkes karşı tarafın hesabını kendi makinesinde birincil yapmalı.

Karşı taraf oyunu aldıysa 2 dakikalığına girip indirip geri çıkmalı.

Kendi hesabı (yani ikincil) üstünden oynamalı oyunu.

Kendi hesabınız ikincil olacağı için hep ağ bağlantısına ihtiyacınız olacak bunu da unutmayın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Yarın parayı bayıp almayı düşünüyorum.Sanırım bu oyunla jubilemi yapacağım.Taksitle aldığım zamanda çok para vermemiş gibi hissedeceğim.Bilmiyorum böyle olmayabilirde.:)

Toplam Hit: 1521 Toplam Mesaj: 16
rdr2